Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Notiks semināru - diskusiju cikls "Vietējās plānošanas nozīme nozaru politiku īstenošanā"
17.05.2011

Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rīcībā esošās informācijas šogad 72 vietējās pašvaldības ir uzsākušas attīstības programmas izstrādi.

Lai vietējām pašvaldībām sniegtu ieteikumus attīstības programmu satura veidošanā, 2010.gadā VARAM izstrādāja metodiskos ieteikumus attīstības programmu izstrādei. Vienlaikus jāatzīmē, ka metodiskie ieteikumi nesniedz uzstādījumus attiecībā uz nozaru politiku prioritātēm, kas būtu jāņem vērā, izstrādājot pašvaldību attīstības programmas.

Līdz ar to VARAM sadarbībā ar nozaru ministrijām organizē semināru - diskusiju ciklu "Vietējās plānošanas nozīme nozaru politiku īstenošanā", kuros aicināti piedalīties vietējo pašvaldību vadītāji, izpilddirektori, attīstības plānotāji, nozaru eksperti un citi interesenti.

Semināros pašvaldību darbinieki dalīsies savā pieredzē attīstības programmu izstrādē, uzsverot nozaru jautājumu risināšanu attīstības programmas ietvaros. Savukārt nozaru ministrijas sniegs savu redzējumu par pašvaldību lomu nozaru politiku prioritāšu īstenošanā, informēs par nozaru politiku prioritātēm, kas būtu jāņem vērā, izstrādājot un īstenojot pašvaldību attīstības programmas, kā arī sniegs ieteikumus pašvaldību attīstības plānošanas dokumentu izstrādei.

Aicinām Jūs apmeklēt seminārus Jums izdevīgākajā norises vietā un dienā:

- 20.maijā, plkst.10:00-16:00, Rīgā, Days Hotel Riga VEF, Brīvības iela 199c – seminārs ar VARAM, Satiksmes ministrijas, Latvijas Valsts radio un televīzijas centra un Zemkopības ministrijas pārstāvjiem. Darba kārtība pieejama ŠEIT. Lūdzam reģistrēties.

- 25.maijā, plkst.10:00-16:00, Jēkabpilī, Rīgas Pedagoģijas un Izglītības vadības augstskolas telpās, Rīgas ielā 210a – seminārs ar VARAM, Satiksmes ministrijas, Latvijas Valsts radio un televīzijas centra un Zemkopības ministrijas pārstāvjiem. Darba kārtība pieejama ŠEIT.

- 27.maijā, plkst.10:00-16:00, Saldū, Saldus novada pašvaldības telpās, Avotu ielā 12 – seminārs ar VARAM, Satiksmes ministrijas, Latvijas Valsts radio un televīzijas centra un Zemkopības ministrijas pārstāvjiem. Darba kārtība pieejama ŠEIT.

  Pirmā semināra cikla prezentācijas

- 1.jūnijā, plkst.10:00-16:00, Rīgā – seminārs ar Izglītības un zinātnes ministrijas, Veselības ministrijas un Kultūras ministrijas pārstāvjiem. Darba kārtība pieejama ŠEIT.

- 3.jūnijā, plkst.10:00-16:00, Jēkabpilī – seminārs ar Izglītības un zinātnes ministrijas, Veselības ministrijas un Kultūras ministrijas pārstāvjiem. Darba kārtība pieejama ŠEIT.

- 8.jūnijā, plkst.10:00-16:00, Saldū – seminārs ar Izglītības un zinātnes ministrijas, Veselības ministrijas un Kultūras ministrijas pārstāvjiem. Darba kārtība pieejama ŠEIT.

  Otrā semināra cikla prezentācijas

- 10.jūnijā, plkst.10:00-16:00, Rīgā – seminārs ar Ekonomikas ministrijas, Tūrisma attīstības valsts aģentūras, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Labklājības ministrijas pārstāvjiem. Darba kārtība pieejama ŠEIT.

15.jūnijā, plkst.10:00-16:00, Jēkabpilī – seminārs ar Ekonomikas ministrijas, Tūrisma attīstības valsts aģentūras, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Labklājības ministrijas pārstāvjiem.Darba kārtība pieejama ŠEIT.

- 17.jūnijā, plkst.10:00-16:00, Saldū – seminārs ar Ekonomikas ministrijas, Tūrisma attīstības valsts aģentūras, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Labklājības ministrijas pārstāvjiem. Darba kārtība pieejama ŠEIT.

  Trešā semināra cikla prezentācijas

Semināriem lūdzam reģistrēties, nosūtot informāciju (vārds, uzvārds, iestāde, amats, tālrunis, e-pasts un semināru, ko vēlaties apmeklēt) Jevgēnijai Butņickai uz e-pastu jevgenija.butnicka@varam.gov.lv.

Papildu informācija:
Jevgēnija Butņicka
VARAM Valsts attīstības plānošanas departamenta
Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas
vecākā eksperte
Tālr.: +371 677704201
E-pasts: jevgenija.butnicka@varam.gov.lv

    

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
03.04.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta