Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
VARAM aicina pieteikties finansiālam atbalstam ēku un tehnoloģiju energoefektivitātes uzlabošanai
02.07.2014
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina Latvijā reģistrētus komersantus un kultūras institūcijas, ārstniecības un izglītības iestādes pieteikties Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (turpmāk – KPFI) finansiālam atbalstam, lai uzlabotu savu ēku un tehnoloģiju energoefektivitāti.
Projekta iesniegumus aicinām iesniegt KPFI finansēto projektu atklātā konkursā „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai, 5.kārta” līdz 2014.gada 31. jūlijam (ieskaitot).

Konkursa mērķis ir siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana, nodrošinot pāreju no tehnoloģijām, kurās izmanto fosilos energoresursus, uz tehnoloģijām, kurās izmanto atjaunojamos energoresursus, uzlabojot komersantu ražošanas tehnoloģiskās iekārtas vai nomainot tās ar jaunām ražošanas tehnoloģiskām iekārtām un uzlabojot ēku energoefektivitāti. Konkursa īstenošanas kārtību nosaka Ministru kabineta 2012.gada 14.augusta noteikumi Nr.559 "Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai" nolikums".

Konkursa ietvaros pieejamais KPFI finansējums ir vismaz 6 332 737.05 EUR. Viena projekta īstenošanai pieejamais maksimālais finanšu instrumenta finansējums ir 853 723,09 EUR. Projekta iesniedzējam ir tiesības iesniegt vairākus projekta iesniegumus, bet par vienu un to pašu ēku vai infrastruktūru var iesniegt tikai vienu projekta iesniegumu.

Konkursa ietvaros, visi projekti ir jāīsteno līdz 2015.gada 30.aprīlim, šajā termiņā nodrošinot arī atbilstoša projekta noslēguma pārskata iesniegšanu atbilstoši konkursa īstenošanas kārtību regulējošo Ministru kabineta noteikumu 54.punktam. Vienlaikus lūdzam projektu iesniedzējus rūpīgi izvērtēt projektā iekļautās aktivitātes un, ņemot vērā paredzamo projekta īstenošanas termiņu, izvērtēt aktivitāšu īstenošanas iespējas.

Projekta iesniegumus var iesniegt personīgi SIA „Vides investīciju fonds” (Ģertrūdes ielā 10/12, 2.stāvā, Rīgā) darba dienās no plkst. 8:30 līdz plkst. 17:30 vai nosūtot pa pastu SIA „Vides investīciju fonds” uz pasta adresi „Ģertrūdes iela 10/12, Rīga, LV-1010”, vai noformētu elektroniskā dokumenta veidā, sūtot uz elektroniskā pasta adresi: kpfi@lvif.gov.lv .

Ar konkursa nolikumu, vadlīnijām projektu iesniedzējiem iesnieguma veidlapas aizpildīšanai un biežāk uzdotajiem jautājumiem iespējams iepazīties Vides investīciju fonda mājaslapā www.lvif.gov.lv un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mājaslapā - /lat/darbibas_veidi/KPFI/projekti/ . Papildus jautājumus par projekta iesnieguma sagatavošanu un iesniegšanu var sūtīt elektroniski uz elektroniskā pasta adresi: kpfi@lvif.gov.lv  .Marika Vanka
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr.: 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv
http://twitter.com/VARAM_Latvija
Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
02.06.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta