Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Aicinām uz semināriem par VARAM pārziņā esošajām investīcijām un Zaļā publiskā iepirkuma piemērošanu
21.10.2015

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk - VARAM) organizē reģionālo semināru ciklus par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem un Zaļā publiskā iepirkuma piemērošanu Eiropas Savienības (turpmāk – ES) fondu 2014.-2020. gada plānošanas periodā. Aicinām pieteikties pašvaldību un citu iestāžu pārstāvjus.

Semināru cikls „VARAM atbilstības principu un Zaļā iepirkuma/Zaļā publiskā iepirkuma piemērošana ES fondu 2014-2020 plānošanas periodā” sastāv no divu dienu semināriem katrā reģionā. Pirmajā semināra dienā klātesošie tiks informēti par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem 2014.-2020. gada plānošanas periodā. Tiks organizētas diskusijas par specifisko atbalsta mērķu ieviešanas nosacījumiem, atbalstāmajām darbībām un attiecināmajām izmaksām, rezultātu definēšanu un uzraudzību, kā arī finanšu analīzi. Būs iespēja noskaidrot atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par VARAM pārziņā esošajām ES fondu investīcijām.

Savukārt, otrajā semināra dienā* VARAM pārstāvji sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroja un Vides investīciju fonda (turpmāk – VIF) kolēģiem informēs par zaļo publisko iepirkumu, tā piemērošanas kritērijiem un lomu pašvaldību iepirkumos un ES fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda projektos. Reģionu pārstāvji dalīsies pieredzē par zaļā publiskā iepirkuma īstenošanu. Dienas laikā plānotas paralēlās sesijās, kur ar praktisku piemēru palīdzību tiks izskatītas zaļā publiskā iepirkuma piemērošanas iespējas būvniecības, pārtikas, transporta un elektroenerģijas iepirkumu jomās.

Dalība semināros ir bez maksas. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūgums pirms pasākuma aizpildīt reģistrācijas anketu.

Plānotie semināri:

  • Vidzemē 4. novembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem Pieaugušo izglītības centrā, Raunas ielā 4, Cēsīs un 6. novembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu CATA kultūras namā, Jāņa Poruka ielā 8 (vēršam uzmanību, ka ir mainīta norises vieta), Cēsīs. 
  • Kurzemē 11.novembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem un 13. novembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu notiks Kuldīgas Mākslas namā, 1905. gada ielā 6, Kuldīgā. 
  • Zemgalē 19. novembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem un 20. novembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu notiks Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33, Jelgavā. 
  • Latgalē 25. novembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem notiks Latgales vēstniecībā GORS, Pils ielā 4, Rēzeknē un 27. novembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu notiks Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs, Krasta ielā 31, Rēzeknē. 
  • Rīgā 2. decembrī par VARAM atbildībā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem (tiešraidi skaties šeit!) un 4. decembrī par Zaļā iepirkuma principu piemērošanu notiks VARAM Peldu iela 25, 409.telpa, Rīgā.

*Otrās dienas seminārs tiek organizēts sadarbībā ar VIF, kas Eiropas Savienības programmas „Intelligent Energy Europe”  ietvaros īsteno projektu "Zaļais iepirkums pašvaldībās, lai sasniegtu energoefektīvu rezultātu".

Semināri tiek finansēti no Eiropas Sociālā fonda/Eiropas Reģionālās attīstības fonda/Kohēzijas fonda tehniskās palīdzības Projekta Nr. VSID/TP/CFLA/11/19 „ Atbalsts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārziņā esošo Eiropas Savienības fondu aktivitāšu prioritāšu mērķu sasniegšanas nodrošināšanai” (Aktivitāte Nr. 8.1.).

Laura Jansone
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tel.+371 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv  
www.varam.gov.lv

Pievienotie faili:
 
 
 
 
 
Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
09.07.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta