Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
VARAM notiks „Latvijas e-indeksa” rezultātu prezentācija un uzvarētāju apbalvošana
23.02.2016

Latvijā ir labvēlīgi priekšnosacījumi e-pārvaldes digitālajam izrāvienam – lepojamies ar vienu no ātrākajiem internetiem pasaulē, un internetu lietojam aktīvāk nekā vidēji Eiropas Savienībā. Vai Latvijas publiskā pārvalde ir gatava izmantot šīs priekšrocības, lai sniegtu iedzīvotājiem un uzņēmējiem iespējas saņemt pakalpojumus digitālā vidē? Atbildi uz šo un citiem būtiskiem jautājumiem  atklāj jau otrais “Latvijas e-indekss” mērījums visās 119 Latvijas pašvaldībās un 102 valsts iestādēs!

„Latvijas e-indeksa”rezultātu prezentācija un uzvarētāju apbalvošana notiks trešdien, 24. februārī, plkst. 11.00, Peldu ielā 25, Rīgā (Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas 4. stāva zāle).

Programmā:

  • „Latvijas e-indeksa” pašvaldību un valsts institūciju uzvarētājus izziņos un apbalvos vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards un Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis;

  • Ar Latvijas publiskās pārvaldes e-attīstības rādītājiem un gada laikā veiktajiem uzlabojumiem iepazīstinās pētījumu centra SKDS vadītājs Arnis Kaktiņš un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Publisko pakalpojumu departamenta Elektronisko pakalpojumu nodaļas vadītājs Gatis Ozols.

Pasākumā piedalīsies arī:

„Latvijas e-indekss” partneri: Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis // Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras priekšsēdētājs Jānis Endziņš // Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas viceprezidente Māra Jākobsone


Caurlaides pieteikšanai lūdzam apstiprināt savu dalību līdz otrdienai, 23. februārim, plkst. 17.00, zvanot 26480407 vai rakstot lasma.trofimova@ka.lv.


Papildu informācijai:

www.eindekss.lv

www.twitter.com/eIndekss // www.facebook.com/Latvijaseindekss // www.draugiem.lv/latvijaseindekss

* „Latvijas e-indekss” ir  partnerības iniciatīva, ko 2014. gadā uzsāka Lattelecom sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un nozares ekspertiem. „Latvijas e-indekss” sastāv no diviem mērījumiem: Latvijas pašvaldību e-indekss analizē pašvaldību īstenoto praksi e-pārvaldes un e-vides jomā un Latvijas valsts iestāžu e-indekss  analizē iestāžu e-pārvaldes iespēju pielietošanu un efektivitāti iekšējā darba organizācijā un e-pakalpojumu nodrošināšanā.

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
28.05.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta