Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Izstādē “Riga Comm 2016” iepazīstinās ar VID e-pakalpojumiem
17.10.2016
Šī gada 20. – 21. oktobrī Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) kopā ar citām valsts pārvaldes iestādēm piedalīsies starptautiskajā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstādē “Riga Comm 2016” Ķīpsalā. Aicinām ikvienu interesentu stendā "Valsts e-iespējas" iepazīties ar valsts piedāvātajiem e-pakalpojumiem, tajā skaitā – VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu jeb EDS.
Stendā “Valsts e-iespējas” visiem interesentiem būs iespējas klātienē saņemt VID pārstāvju konsultācijas un atbildes uz jautājumiem par VID e-pakalpojumiem un to izmantošanas priekšrocībām. VID eksperti klātienē demonstrēs, kā darbojas VID elektroniskās deklarēšanas sistēma, kā notiek dokumentu iesniegšana šajā sistēmā, informēs, kādu informāciju iespējams iegūt no EDS pārskatiem un VID mājaslapas (www.vid.gov.lv).

Lai būtu iespēja kopīgi ar VID ekspertiem arī reāli darboties sistēmā, apmeklētājiem lūgums ņemt līdzi internetbankas autorizācijas datus (lietotājvārdu, paroli, kodu kartes u.tml.). 

Valsts pārvaldes iestāžu stendā „Valsts e-iespējas” būs sastopami arī vairāku citu valsts iestāžu pārstāvji, kuri saviem klientiem piedāvā mūsdienīgus un ērtus e-pakalpojumus.

Izstādes laikā VARAM darbinieki iepazīstinās ar portāla www.latvija.lv sniegtajām iespējām. Latvija.lv ir veidots kā visu Latvijas valsts un pašvaldību iestāžu sniegto pakalpojumu t.sk e-pakalpojumu vienotais portāls.www.latvija.lv darbojas 10 gadus, apvienojot vairāk kā 2200 valsts un pašvaldību publisko pakalpojumu aprakstus un 350 e-pakalpojumus.

Savukārt, PMLP eksperti sniegs informāciju par eID kartēm un to dotajām e-iespējām. Interesenti, uzrādot pasi, klātienē varēs pieteikties eID kartes saņemšanai un pārbaudīt, vai aktivizēti droša elektroniskā paraksta sertifikāti. Šo darbību veikšanai apmeklētājiem būs nepieciešama pase un/vai eID karte.

Starptautiskā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstāde Riga Comm notiek jau piekto reizi. Tās mērķis ir veicināt modernizāciju uzņēmumos, organizācijās, valsts un pašvaldību iestādēs, lai to darbs būtu efektīvāks. Riga Comm tiek demonstrēti gada nozīmīgākie digitālie jaunumi. Pasākums notiks starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala.

 

Informāciju sagatavoja:
VID Sabiedrisko attiecību daļa
tālr. 67122668, 67122670, 26351438, 26558389
E-pasts komunikacija@vid.gov.lv 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
25.05.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta