Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Darba piedāvājumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
VARAM organizē semināru par uzņēmējdarbību veicinošiem un energoefektivitāti paaugstinošiem projektiem
19.06.2017

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) otrdien, 2017. gada 20.jūnijā norisināsies seminārs pašvaldību pārstāvjiem par Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto uzņēmējdarbību veicinošo* (SAM 5.6.2. un SAM 3.3.1.) un pašvaldību ēku energoefektivitāti paaugstinošo projektu** (SAM 4.2.2.) plānošanu, vērtēšanu un īstenošanu.

Turpinot iesāktos skaidrojošos un informatīvos pasākumus par VARAM pārziņā esošajiem specifiskajiem atbalsta mērķiem, tiek organizēts seminārs, kurā VARAM speciālisti sniegs informāciju par 2017. gada jūnijā apstiprinātajiem grozījumiem SAM 3.3.1. un SAM 5.6.2. īstenošanas noteikumos***, par izmaiņu būtību un jauno nosacījumu piemērošanu. Papildus pašvaldību pārstāvji tiks informēti par kopējo progresu minētajos specifiskā atbalsta mērķos, u.c. aktuālo informāciju.

Ņemot vērā, ka šobrīd aktīvi notiek gan projektu iesniegšana, gan vērtēšana, kā arī jau īstenošana, tiks sniegtas atbildes un informācija par aktuālajiem jautājumiem un biežāk pieļautajām kļūdām visos projekta etapos. Noslēgumā tiks sniegtas individuālas konsultācijas par neskaidrajiem jautājumiem projektu ideju un projektu iesniegumu sagatavošanā, kā arī projektu vērtēšanā.

Seminārā pieejamo vietu skaits jau ir aizpildīts, taču visiem, kuri nepaspēja piereģistrēties, tas būs skatāms arī tiešsaistē VARAM tīmekļvietnē: /lat/video_tiesraide.

Semināra darba kārtības projekts ir pieejams šeit

Papildus jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar VARAM Reģionālās politikas departamenta Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas vecāko ekspertu Akselu Rupertu – rakstot uz e-pastu Aksels.Ruperts@varam.gov.lv vai zvanot uz tālr. nr. 66016727.

Pasākums tiek finansēts no projekta Nr. 10.1.2.0/15/TP/011 „Eiropas Sociālā fonda atbalsts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai publicitātes pasākumu par Kohēzijas politikas fondiem nodrošināšanai” līdzekļiem.

*Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 5.6.2.  specifiskais atbalsta mērķis "Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām" un 3.3.1. specifiskais atbalsta mērķis “Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām"

**Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.2. specifiskais atbalsta mērķis “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās”

***2017. gada 6.jūnijā Ministru kabineta sēdē apstiprināti SAM 5.6.2. un SAM 3.3.1.  īstenošanas noteikumu grozījumi (VSS-254 un VSS-255), kuri paredz elastīgākus nosacījumus projektu ieviešanā un īstenošanā. Pieejami: http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40415183 un http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40415182

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 
 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
21.05.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta