Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Pasniegta VARAM speciālā balva “Reģiona SPĒKS”
15.06.2018

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretārs Rinalds Muciņš ceturtdien, 2018. gada 14. jūnijā, Ilgtspējas indeksa ceremonijā pasniedza VARAM speciālo balvu “Reģiona SPĒKS” par ieguldījumu  ilgtspējīgas sabiedrības un reģiona attīstībā. To šogad saņēma PSIA “Ventspils reiss”.

”Ar gandarījumu varu sveikt un īpaši izcelt uzņēmumu – PSIA “Ventspils reiss”, kas savā darbā ievēro ilgtspējīgu uzņēmējdarbības pieeju un ir nozīmīgs virzītājspēks reģionālajā attīstībā. Teritorijas attīstība nav atkarīga tikai no pašvaldības rīcības, bet arī no pašu vietējo uzņēmēju aktivitātes un to spējas pielāgoties iedzīvotāju vajadzībām. Tā kā iedzīvotāji paliek arvien mobili, liela nozīme ir pasažieru pārvadājumiem, kas ir būtisks priekšnoteikums teritorijas funkcionēšanai,” uzsver Rinalds Muciņš.

PSIA “Ventspils reiss” ir būtiska loma ne tikai ventspilnieku ikdienā, bet arī kaimiņu novadu iedzīvotāju dzīvē. Atbilstoši Valsts ieņēmumu dienesta datiem par 2017. gadu, Ventspilī strādāja 5900 citās pašvaldībās deklarēti iedzīvotāji no Ventspils, Kuldīgas Talsu, Dundagas un citiem novadiem. PSIA “Ventspils reiss” sniegtajiem pakalpojumiem ir būtiska loma šo cilvēku nokļūšanā uz darba vietām.

Balvu „Reģiona SPĒKS” Ilgtspējas indeksa ietvaros VARAM pasniedza jau septīto reizi. Tā izveidota, lai īpaši izceltu un pateiktos uzņēmumiem, kas savā darbā ne tikai sekmīgi ievēro ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pieeju, bet būtisku nozīmi piešķir vides jautājumiem un ir nozīmīgs visa reģiona attīstības virzītājs.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas izmanto starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā. Ilgtspēja indeksa noteikšanas iniciatori ir Latvijas Darba devēju konfederācija.


Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67026905
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
  
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
22.03.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta