Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina biedrības un nodibinājumus, kas darbojas zemkopības, transporta, enerģētikas, mežsaimniecības, atkritumu apsaimniekošanas, rūpniecības nozarēs*, deleģēt pārstāvjus dalībai Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta un emisijas kvotu finanšu instrumenta konsultatīvajā padomē (turpmāk – padome)
28.03.2019

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija informē, ka pēc iesniegumu izvērtēšanas, kas saņemti saskaņā ar Latvijas Vēstnesī (Laidiens: 08.01.2019., Nr. 5 (6344); Oficiālās publikācijas Nr.: 2019/5.DA2) izsludināto uzaicinājumu biedrībām un nodibinājumiem līdz 10. februārim deleģēt pārstāvjus dalībai padomē), nebija iespējams nodrošināt veiksmīgu balsošanas procedūru divu pārstāvju noteikšanai. Tādējādi VARAM, ņemot vērā Ministru kabineta 2008. gada 28. aprīļa noteikumu Nr. 312 "Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta un emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta konsultatīvās padomes nolikums" (turpmāk – noteikumi) 4.14. punktu, atkārtoti izsludina uzaicinājumu biedrībām (nodibinājumiem) deleģēt pārstāvjus dalībai padomē.

Lai deleģētu pārstāvi dalībai padomē, VARAM aicina iesniegt iesniegumu par pārstāvja deleģēšanu, norādot pārstāvja kontaktinformāciju (pārstāvja vārds un uzvārds, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese). Iesniegumam jāpievieno**:

  • tā biedrības (nodibinājuma) valdes (sapulces) sēdes protokola (protokollēmuma) apstiprinātu izrakstu, ar kuru tiek deleģēts pārstāvis;
  • biedrības (nodibinājuma) statūtu apliecinātu kopiju.

Sīkāka informācija par pārstāvju deleģēšanas kārtību un padomes darbu pieejama noteikumos.

Dokumentus līdz 2019. gada 30.aprīlim jāiesniedz personīgi vai nosūtot pa pastu VARAM, Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494, vai nosūtot elektroniski uz e-pastu pasts@varam.gov.lv, ja dokumenti parakstīti ar drošu elektronisko parakstu un apliecināti ar laika zīmogu saskaņā ar Elektronisko dokumentu likumu.

*   Atbilstoši likuma "Par Latvijas Republikas dalību Kioto protokola elastīgajos mehānismos" 8. panta pirmajā daļā un likuma "Par piesārņojumu" 32.2 panta 4.4 daļas 1. punktā minētajām darbības nozarēm.

** Atbilstoši veidam, kādā plānots iesniegt dokumentus, lūdzam ievērot atbilstošos nosacījumus saistībā ar dokumentu izstrādi, noformēšanu un apliecināšanu, kas noteikti Ministru kabineta 2018. gada 4.septembra noteikumos Nr. 558 “Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība” vai Ministru kabineta 2005. gada 28. jūnija noteikumos Nr. 473 “Elektronisko dokumentu izstrādāšanas, noformēšanas, glabāšanas un aprites kārtība valsts un pašvaldību iestādēs un kārtība, kādā notiek elektronisko dokumentu aprite starp valsts un pašvaldību iestādēm vai starp šīm iestādēm un fiziskajām un juridiskajām personām”.
Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
28.01.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta