Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Tiek izsludināti divi projektu konkursi par vides izglītības sadaļas izveidošanu periodiskajos preses izdevumos un radio raidījumos.
20.05.2019

Valsts reģionālās attīstības aģentūras Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija, saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) padomes 2019. gada 8. maija sēdes Nr. 4 lēmumiem izsludina divus projektu konkursus vadlīnijā “Atbildīgs dzīvesveids”:

  • Aktivitātē “Periodisko izdevumu tematisko sadaļu (publikāciju) veidošana par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu
Konkursa ietvaros tiek atbalstīti projekti, kuru ietvaros periodiskajos preses izdevumos, tematiskajās sadaļās vai internetā, veidojot publikācijas par vides izglītības tēmām, tiek veicināta sabiedrības informēšana un izglītošana par atbildīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību.

Pieejamais LVAF finansējums EUR 70 000 un minimālais vai maksimālais viena projekta finansējuma apjoms no Fonda līdzekļiem nav noteikts. Projekta īstenotājam jānodrošina pašu ieguldījums ne mazāk kā 10% no kopējām projekta attiecināmajām izmaksām.

Projekta iesniedzējs var būt periodiskā izdevuma īpašnieks, komersants, biedrība vai nodibinājums atbilstoši Nolikumā noteiktajam.
Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 28. jūnijs.

  • Aktivitātē “Sabiedrības informēšana par videi draudzīgu un atbildīgu dzīvesveidu radio raidījumos
Konkursā ietvaros tiek atbalstītas aktivitātes, kuru ietvaros radio stacijās tiek veidotas vides izglītības sadaļas un šīs sadaļas satura ievietošanu internetā par noteiktām vides izglītības tēmām, tādejādi veicinot sabiedrības informēšanu un izglītošanu par atbildīgu dzīvesveidu, vides resursu ilgtspējīgu izmantošanu un dabas vērtību saglabāšanas nepieciešamību.

Pieejamais LVAF finansējums EUR 25 000 un minimālais vai maksimālais viena projekta finansējuma apjoms no Fonda līdzekļiem nav noteikts. Projekta īstenotājam jānodrošina pašu ieguldījums ne mazāk kā 10% no kopējām projekta attiecināmajām izmaksām

Par projekta iesniedzēju var būt Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes reģistrā reģistrēta raidorganizācija, komersants, Latvijas Republikā reģistrēta biedrība vai nodibinājums atbilstoši Nolikumā noteiktajam.

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2019. gada 28. jūnijs.Projektu konkursu nolikumi un to pielikumi elektroniski ir pieejami LVAF administrācijas mājas lapas www.lvafa.gov.lv sadaļā – „Projektu konkursi, Projektu konkursu nolikumi”.

Projekta dokumentācija, noformēta atbilstoši konkrētā konkursa nolikuma prasībām, ir jāiesniedz LVAF administrācijā personīgi (atbilstoši Nolikumā noteiktajai adresei) darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00, vai sūtot ierakstītā vēstulē pa pastu, vai elektroniskā dokumenta veidā, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu.

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz lvaf@vraa.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
14.07.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta