Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Jūrmalas pilsētā atjaunots vēsturiskais Mellužu parka estrādes komplekss
27.06.2019
Ieguldījumi veikti specifiskā atbalsta mērķa nr.5.5.1. “Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus" (SAM5 5.5.1.) otrās atlases kārtas ietvaros, ko koordinējusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, piesaistot arī Jūrmalas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu.

Ar koncertu un balli Līgo svētkos Jūrmalas pilsētā tika atklāts atjaunotais Mellužu parka estrādes komplekss. Tajā iekļaujas vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis Mellužu brīvdabas estrāde kopā ar Piena paviljonu. Estrāde ir viena no divām akustiskajām koka gliemežnīcas formas estrādēm visā Baltijas reģionā, kas saglabājusies kopš pagājušā gadsimta līdz mūsu dienām- otra šāda estrāde atrodas Igaunijā, Sāmsalā, Kuresārē. Estrādes apkārtnes labiekārtojums veidots atbilstīgi vēsturiskajam koncertdārza iekārtojumam, kopumā izveidojot  625 sēdvietas.


5.5.1.SAM ietvaros šogad paredzēts izbūvēt arī Ventiņu –lībiešu gājēju un velosipēdistu celiņu un gājēju tiltu pāri Irbes upei Ventspils novadā, pabeigt Rojas novada jaunās estrādes būvniecību, veikt jumta seguma atjaunošanu Šlokenbekas muižā  Engures novadā, Carnikavas novadā izbūvēt gājēju tiltiņu pāri Vecgaujai. Turpinās arī citi 5.5.1.SAM ietvaros plānotie darbi: dabas parka ”Bernāti”, Jūrkalnes dabas un atpūtas parka un parka pie K.Valdemāra dibinātās jūrskolas Engurē labiekārtošana, “Madam Hoijeres vienīcas” restaurācija un Svētās Trīsvienības katedrāles atjaunošana Liepājas pilsētā, pretplūdu promenādes izveide Pāvilostā, jaunās Piejūras muzeja ēkas būvniecība Ventspils pilsētā, kā arī Dundagas pils atjaunošana un Ķemeru ūdens torņa restaurācija.  


Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
10.07.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta