Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
  Preses relīzes
  Plānotie pasākumi
  Infografikas
  Foto galerija
  Video galerija
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
AktualitātesPreses relīzes
 
 
 
Paraksta līgumus par tehnisko nodrošinājumu ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmām Liepājā
27.04.2006 Informāciju sagatavoja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Š.g. 27. aprīlī LR Vides ministrijā Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Liepājā, 2. kārta” ietvaros tika parakstīti divi piegāžu līgumi par tehnisko nodrošinājumu ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmām Liepājā par kopēju summu 762 905.15 EUR.

Starp LR Vides ministriju un uzņēmumu SIA „Auto Īle un Herbst” tika parakstīts piegāžu līgums „Tehniskais nodrošinājums ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmām Liepājā”. Līguma kopējā summa kopā ar PVN ir 580 015,15 EUR, un tā ietvaros tiks piegādātas 11 specializētās automašīnas ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu uzturēšanai.

Savukārt starp LR Vides ministriju un Somijas uzņēmumu OY PTV „Painehuuhtelu” tika parakstīts piegāžu līgums „Tehniskais nodrošinājums ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmām Liepājā”. Šī līguma kopējā summa kopā ar PVN ir 182 900,00 EUR, un tā ietvaros tiks piegādāta cauruļvadu TV apsekošanas iekārta (CCTV) un specializēta automašīna ar aprīkojumu.

Jau ziņots, ka š.g. 20. un 21. aprīlī projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Liepājā, 2. kārta” ietvaros tika noslēgti vēl pieci piegāžu līgumi „Tehniskais nodrošinājums ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmām Liepājā”: par datortehnikas un programmatūras piegādi, noslēgaizbīdņu piegādi ūdensapgādes sistēmai, ugunsdzēsības hidrantu piegādi, par iekārtu piegādi ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu uzturēšanai, kā arī par automašīnas piegādi ar hidrodinamisko aprīkojumu.

Turklāt šī gada laikā paredzēts noslēgt trīs būvdarbu līgumus par ūdensapgādes zemteku cauruļvadu rekonstrukciju, ūdenssaimniecības infrastruktūras objektu rekonstrukciju Liepājā, kā arī ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu rekonstrukciju Karostā. Būvdarbus paredzēts uzsākt 2007. gadā. Projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Liepājā, 2. kārta” kopējās izmaksas bez PVN ir 25 297 487.00 EUR, un ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums šim projektam ir 85% no projekta attiecināmajām izmaksām, t.i., kopējām izmaksām bez PVN.

Projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Liepājā, 2. kārta” realizācija ļaus nodrošināt Liepājas iedzīvotājiem ES un Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām atbilstošas kvalitātes dzeramo ūdeni, kā arī arvien vairāk Liepājas iedzīvotājiem sniegs iespēju saņemt centralizētus dzeramā ūdens pakalpojumus. Savukārt, piegāžu līguma “Tehniskais nodrošinājums ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmām Liepājā” ietvaros saņemtās iekārtas ļaus SIA „Liepājas ūdens”, kas ir šī līguma Atbalsta saņēmējs, efektīvāk apsaimniekot Liepājas pilsētas ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus un uzlabot Liepājas iedzīvotājiem sniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu kvalitāti. Šis projekts palīdz mazināt ekonomiskās un sociālās atšķirības Eiropas Savienības pilsoņu vidū.

 

Papildus informācija:
Artūrs Kazimiraitis,
tel. 7026431.

 

  

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
29.03.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta