Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Darbības jomasKlimata pārmaiņu finanšu instruments
 
 
 
Aicinām iesniegt projekta iesniegumus KPFI finansēto projektu atklātajā konkursā "Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām"
23.09.2010 Informāciju sagatavoja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Vides ministrija aicina iesniegt projekta iesniegumus Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātajā konkursā Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām"

Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, sekmējot pamatotu lēmumu pieņemšanu un videi nekaitīgu rīcību. Konkursa ietvaros kopējais pieejamais KPFI finansējums ir 597 384 latu.

Konkurss norisinās saskaņā ar Ministru kabineta 2010.gada 17. augusta noteikumiem Nr. 789 „Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa "Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām" nolikums” (turpmāk – noteikumi).

Konkursa atbalstāmās noteikumu aktivitātes:

1. Informatīvu materiālu publicēšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas pasākumu nozīmi un iespējām laikrakstos, žurnālos, biļetenos un citos periodiskajos izdevumos, kā arī tīmekļa vietnēs, kuras paredzētas profesionālajām auditorijām, lai paaugstinātu to informētības un zināšanu līmeni (noteikumu 7.3.apakšpunkts).

Projekta iesniedzēji – LR reģistrēta biedrība vai nodibinājums, pašvaldības aģentūra – lokālā vai reģionālā enerģētikas aģentūra – vai LR reģistrēts komersants, kura izdevums ir reģistrēts Uzņēmumu reģistra masu informācijas līdzekļu reģistrā.

Pieejamais aktivitātes finansējums – 70 000 latu. Viena projekta maksimālais finansējums – 35 000 latu, bet minimālais finansējums – 1 000 latu.

2. Izglītojošo projektu organizēšana Latvijas pamatskolu, vidusskolu un profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem izpratnes attīstīšanai par klimata pārmaiņām un to potenciālo ietekmi uz Latviju un pasauli kopumā, par iespējām taupīt enerģiju indivīda līmenī – mājās un mācību iestādē (noteikumu 7.4.apakšpunkts).

Projekta iesniedzēji – LR reģistrēta biedrība vai nodibinājums, kura darbības joma ir vides izglītība vai enerģijas taupīšanas pasākumu popularizēšana, Latvijā akreditēta augstskola, kura īsteno mācību programmas vides izglītības vai enerģētikas jomās, pašvaldības aģentūra – lokālā vai reģionālā enerģētikas aģentūra.

Pieejamais aktivitātes finansējums – 100 000 latu. Viena projekta maksimālais finansējums – 50 000 latu, bet minimālais finansējums – 1 000 latu.

3. Semināru un apmācību rīkošana profesionālajām auditorijām un citu informatīvo aktivitāšu, izglītojošo projektu un publisko akciju organizēšana (noteikumu 7.5.apakšpunkts).

Projekta iesniedzēj – LR reģistrēta biedrība vai nodibinājums, kas pārstāv būvniecības un arhi¬tektūras, enerģētikas, transporta vai meža nozari, būvniecības inženierzinātnes speciālisti, energoauditori, vides jomas speciālisti vai arī pašvaldības aģentūra – lokālā vai reģionālā enerģētikas aģentūra. Projekta iesniedzējam jābūt reģistrētam Uzņēmumu reģistra biedrību un nodibinājumu reģistrā vismaz trīs gadus, un tam var būt viens vai vairāki projekta sadarbības partneri – biedrība, nodibinājums vai atvasināta publiska persona.

Pieejamais aktivitātes finansējums – 133 384 lati. Viena projekta maksimālais finansējums – 50 000 latu, bet minimālais finansējums – 3 000 latu.

Projekta iesniegumus jāiesniedz Vides ministrijā no šī sludinājuma publicēšanas dienas līdz 2010. gada 25.oktobrim (ieskaitot) darba dienās no plkst. 8:30, līdz plkst. 17:00 Peldu ielā 26/28, 202.kab. Rīgā vai nosūtot ierakstītā vēstulē pa pastu: Vides ministrija, Peldu iela 25, LV-1494, vai noformētu elektroniskā dokumenta veidā sūtot uz elektroniskā pasta adresi: eep_kpfi@vidm.gov.lv.

Jautājumus par projekta iesnieguma sagatavošanu un iesniegšanu var sūtīt pa pastu: Vides ministrija, Peldu ielā 25, Rīgā, LV – 1494 vai elektroniski uz e- pasta adresi: ilze.trusinska@vidm.gov.lv, kā arī zvanot pa tel:67026527.

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
20.01.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta