Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Darbības jomasKlimata pārmaiņu finanšu instruments
 
 
 
Vides ministrija pagarina projektu iesniegumu iesniegšanas termiņu Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātajā konkursā „Atjaunojamo energoresursu izmantošana transporta sektorā”
25.11.2010 Informāciju sagatavoja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Konkursa mērķis ir siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana, nodrošinot transportlīdzekļu pielāgošanu no atjaunojamiem energoresursiem iegūtas enerģijas lietošanai, tai skaitā atbalstot transportlīdzekļu pielāgošanu no atjaunojamiem resursiem iegūtas degvielas lietošanai fosilas izcelsmes degvielas vietā, kā arī atbalstot no atjaunojamiem resursiem iegūtas degvielas pieejamības nodrošināšanu, uzstādot projekta vajadzībām no atjaunojamiem resursiem iegūtas degvielas uzpildes iekārtas tikai kopā ar transportlīdzekļu pielāgošanu no atjaunojamiem resursiem iegūtas degvielas lietošanai fosilas izcelsmes degvielas vietā un nepārsniedzot 20% no projekta iesniegumā pieprasītā kopējā finanšu instrumenta finansējuma.

Projekta iesniedzējs var būt Latvijas Republikā reģistrēts komersants, kā arī tiešās vai pastarpinātās valsts pārvaldes iestāde. Konkursa ietvaros pieejamais finanšu instrumenta finansējums ir 3 522 621 lats. Konkursa ietvaros vienam projekta iesniedzējam pieejamais minimālais finanšu instrumenta finansējums ir 15 000 latu, savukārt, maksimālais – 350 000 latu.

Projekta iesniegumu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 2011. gada 20.janvārim (ieskaitot) papīra formā personīgi Klimata politikas un tehnoloģiju departamentam, Rīgā, Peldu ielā 26/28, 202.kabinetā darba dienās no plkst.8:30 līdz plkst. 17:00 vai nosūtot ierakstītā vēstulē pa pastu: Vides ministrija, Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, vai noformētu elektroniskā dokumenta formā, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi: tr_kpfi@vidm.gov.lv.

Jautājumus par projekta iesnieguma sagatavošanu un iesniegšanu var sūtīt pa pastu: Vides ministrijas Klimata politikas un tehnoloģiju departaments, Peldu iela 25, Rīgā, LV-1494 vai elektroniski uz elektroniskā pasta adresi: veronika.gomancenko@vidm.gov.lv.  

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
20.01.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta