Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Darbības jomasKlimata pārmaiņu finanšu instruments
 
 
 
Aicinām Latvijas Republikā reģistrētās elektroniskās raidorganizācijas (plašsaziņas līdzekļus) piedalīties informatīvajā seminārā par KPFI finansēto projektu atklāto konkursu "Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām"
17.12.2010 Informāciju sagatavoja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Vides ministrija un Nacionālā Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome aicina projektu iesniedzējus piedalīties seminārā Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātā konkursa “Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām" 7.2. aktivitātes ietvaros.

Seminārs notiks 21.decembrī Vides ministrijā, plkst.12:00, 409. telpā. Par savu dalību seminārā lūdzam informēt iepriekš, nosūtot e-pastu: Ilze.trusinska@vidm.gov.lv, vai zvanīt pa tālr. 66016759.

Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, sekmējot pamatotu lēmumu pieņemšanu un videi nekaitīgu rīcību.

Konkurss norisinās saskaņā ar Ministru kabineta 2010.gada 17. augusta noteikumiem Nr. 789 „Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa "Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām" nolikums”.

Konkursa atbalstāmā aktivitāte:

  • Latvijas Republikā reģistrētu elektronisku raidorganizāciju (plašsaziņas līdzekļu) raidījumu veidošana par siltumnīcefekta gāzu emisiju sama¬zi¬nāšanas nozīmi un iespējām, īstenojot energotaupības pasākumus vai izmantojot atjaunojamos energoresursus (noteikumu 7.2. apakšpunkts).

Projekta iesniedzēji – Latvijas Republikā reģistrēts elektroniskais plašsaziņas līdzeklis vai neatkarīgais producents, kuram uz projekta iesniegšanas brīdi ir spēkā esošs līgums ar elektronisko plašsaziņas līdzekli, kas garantē projekta realizācijai nepieciešamo raidlaiku.

Pieejamais aktivitātes finansējums - 205 000 latu. Viena projekta maksimālais finansējums ir 100 000 latu, bet minimālais finansējums – 5 000 latu.


Semināra programma

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
28.01.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta