Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Darbības jomasKlimata pārmaiņu finanšu instruments
 
 
 
VARAM aicina pašvaldības pieteikties KPFI finansējumam publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūras uzlabošanai

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk – VARAM) aicina pašvaldības iesniegt projektu pieteikumus Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (turpmāk - KPFI) atklātā konkursā "Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana pašvaldību publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā”. Projekta iesniegumus var iesniegt no šodienas līdz š.g. 7.oktobrim (ieskaitot).

Šī konkursa mērķis ir oglekļa dioksīda emisiju samazināšana pašvaldību publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā, izmantojot tādas tehnoloģijas un videi draudzīgus paņēmienus, kas ļauj samazināt esošo elektroenerģijas patēriņu.

Tā ietvaros pieejamais KPFI finansējums ir 2 811 216 LVL, kur vienam projektam minimālais pieejamais KPFI finansējums – 10 000 latu un maksimālais – 350 000 LVL. Konkursa ietvaros maksimāli pieļaujamā KPFI atbalsta intensitāte nepārsniedz 70% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

Projekta iesniedzējs var būt pašvaldība, tās iestāde vai aģentūra, kā arī komersants. Projekta iesniedzēja bilancē ir jābūt apgaismojuma infrastruktūrai, kas atrodas pašvaldības publiskajā teritorijā, ar kuru nodrošina pašvaldības autonomās funkcijas izpildi atbilstoši normatīvajiem aktiem par pašvaldībām vai kurā tiks īstenotas konkursā atbalstāmas aktivitātes.

Šajā konkursā vienam projekta iesniedzējam ir tiesības iesniegt ne vairāk kā divus projekta iesniegumus. Par vienu un to pašu apgaismojuma infrastruktūru var iesniegt tikai vienu projekta iesniegumu.

Projekta iesniegumus var iesniegt personīgi darba dienās no plkst. 8:30 līdz 17:00 Investīciju departamenta Projektu vērtēšanas nodaļā, Pils ielā 17, 3. stāvā, Rīgā, vai nosūtot pa pastu: VARAM, Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494, vai noformētu elektroniskā dokumenta veidā, sūtot uz elektroniskā pasta adresi: gaismas_kpfi@varam.gov.lv.

Papildus informācija par konkursu pieejama šeit.

Jautājumus par projekta iesnieguma sagatavošanu un iesniegšanu aicinām sūtīt uz e-pastu: Veronika.Gomancenko@varam.gov.lv vai pa pastu: VARAM Klimata politikas un tehnoloģiju departaments, Peldu ielā 25, Rīgā, LV-1494.

 

Kristīne Barševska
Sabiedrības informēšanas nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tel.: 67026533/ 26417267
E-pasts: prese@vidm.gov.lv   
http://twitter.com/VARAM_Latvija 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
28.01.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta