Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Darbības jomasKlimata pārmaiņu finanšu instrumentsProjektu konkursi
 
 
 
Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām

2012.gada 3.janvārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (turpmāk- KPFI) finansēto projektu atklātā konkursa „Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām” Ministru kabineta 2010.gada 17.augusta noteikumu Nr.789 „Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa „Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām” nolikums” (turpmāk MK noteikumi Nr.789) 7.1.apakšpunktā minētajā aktivitātē (turpmāk konkurss) ietvaros pieņemts lēmums par Valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Latvijas Vēstnesis” projekta „Latvijas Vēstneša portāla „par likumu un valsti” uzticami, informatīvi skaidrojumi par vides ilgtspējas nozīmi, energotaupību un atjaunojamo energoresursu izmantošanu Latvijas mājsaimniecībās” iesnieguma apstiprināšanu par kopējo Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansējumu 4328 Ls.   

Vērtēšanas rezultāti:
2010.gada 11.novembrī tika izsludināta pieteikšanās konkursa ietvaros, kas noslēdzās 2011.gada 1.novembrī. Projektu vērtēšana konkursa ietvaros tika uzsākta 2011.gada 10.novembrī un noslēdzās 2011.gada 16.decembrī. Konkursa ietvaros tika iesniegts viens projekta iesniegums un pieprasītais finanšu instrumenta finansējums bija 4328 Ls.

Projekta aktivitātes:
Radoša konkursa rīkošana par labākajām publikācijām laikrakstos, žurnālos un tīmekļa vietnēs, kuras aptver iespējami plašu auditoriju un veicina sabiedrības vispārējā informētības līmeņa paaugstināšanu par nepieciešamību novērst klimata pārmaiņas, veicināt energotaupības pasākumus un izmantot atjaunojamos energoresursus.

Informācijai:

Konkursa normatīvā bāze - Ministru kabineta 2010.gada 17.augusta noteikumu Nr.789 „Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa „Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām” nolikums”

Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, sekmējot pamatotu lēmumu pieņemšanu un videi nekaitīgu rīcību.

Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansējums (7.1.aktivitātei): 89 000 Ls

Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta maksimālā atbalsta intensitāte: 100 % (projekta iesniedzēja līdzfinansējums nav paredzēts). MK noteikumu Nr.789 7.1.apakšpunktā minētajai aktivitātei viena projekta pieejamais minimālais finanšu instrumenta finansējums ir 5 000 latu, maksimālais finanšu instrumenta finansējums – 10 000 latu.

 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
29.05.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta