Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Darbības jomasE-pārvaldeSKILLS+ projektsAktualitātes
 
 
 
Rīcības plāna apstiprināšana (Approval of the action plan)

Eiropas Strukturālo un investīciju fondu mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” 2014.-2020.gadam INTERREG EUROPE starpreģionu sadarbības programmas projekta “Atbalsts IKT zināšanu kapacitātes paaugstināšanai MVU, veicinot izaugsmi un inovācijas” (SKILLS+) pirmās fāzes laikā, kas noslēgsies 2019.gada martā, norisinājās daudz pasākumi un sadarbībā ar iesaistītajām pusēm ir izstrādāts un apstiprināts projekta rīcības plāns.

Lai izstrādātu rīcības plānu, trīs gadu laikā tika veikta situācijas izpēte gan Latvijā, gan partnervalstīs, ļaujot izprast trūkumus, izvērtēt iespējamos risinājumus, dalīties pieredzē un sagatavot labākos risinājumus rīcības plāna aktivitātēm, kuras ir reāli īstenot un, kuras sniegs ieguldījumu uzņēmēju digitālās vides uzlabošanai.

Rīcības plānā ir plānotas divas aktivitātes, kuras tiks īstenotas sadarbībā ar iesaistītajām pusēm no 2019.gada februāra līdz 2020.gada decembrim.

Pirmā aktivitāte paredz jauna moduļa izstrādāšanu, kas vērsts uz uzņēmēju apmācību dažādu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīku izmantošanai uzņēmējdarbībā, par mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) digitālo stratēģiju izveides nepieciešamību un nozīmību uzsākot  uzņēmējdarbību. Šo aktivitāti īstenos Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA), kura aktīvi piedalījās arī citās SKILLS+ aktivitātēs, sniedzot savu ieguldījumu un daloties pieredzē ar projekta partneriem.

Otra aktivitāte ir tieši vērsta uz digitālās stratēģijas izstrādi Latvijā nākamajam plānošanas periodam, lai noteiktu digitālo prasmju un IKT izglītības nozīmību digitālās transformācijas ieviešanā.

Rīcības plāna aktivitātes ir saskaņotas ar SKILLS+ projekta nacionālo iesaistīto pušu darba grupas pārstāvjiem un, kuri tiks iesaistīti aktivitāšu īstenošanā, kas veicinās turpmāku sadarbību un komunicēs par SKILLS+ projekta nozīmi uzņēmēju iedrošināšanā lietot IKT rīkus savā uzņēmējdarbībā.

Ar ar projektā iesaistīto pušu darba grupas protokolu varat iepazīties šeit!

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
26.05.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta