Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāNFI projekts „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana”Jaunumi
 
 
 
Aicinām pieteikties Latvijas attīstības plānošanas speciālistu nometnei – Vasaras skolai 2016
25.07.2016

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina Latvijas pašvaldību un plānošanas reģionu speciālistus, kuru darbs saistīts ar attīstības plānošanu, sabiedrības iesaisti teritorijas attīstībā, atbalsta sniegšanu vietējiem iedzīvotājiem, organizācijām un uzņēmējiem iniciatīvu īstenošanai, pieteikt savu dalību Latvijas attīstības plānošanas speciālistu nometnei – Vasaras skolai 2016. Pāsākums norisināsies 2016. gada 15.-17.augustā. 

Vasaras skolas mērķis ir stiprināt Latvijas pašvaldību un plānošanas reģionu attīstības plānošanas speciālistu profesionālo kapacitāti, nodrošinot iespēju līdz 40 speciālistiem no dažādām Latvijas pilsētām, novadiem un reģioniem 3 dienu intensīvas apmācības nometnē uzlabot savas zināšanas un prasmes. Papildus informācija par plānoto pasākumu un programmas projekts pieejams šeit.

Aicinām pieteikt dalību pasākumā, aizpildot reģistrācijas formu līdz 1.augustam. Reģistrācijas forma pieejama šeit: http://ej.uz/VasarasSkola2016

Vēršam uzmanību, ka reģistrācija pasākumam nenozīmē automātisku akceptu dalībai tajā, tādēļ aicinām rūpīgi aizpildīt pieteikuma anketu, lai nometnē varētu satikties aktīvākie, kā arī mācīties un pieredzē dalīties griboši speciālisti no dažādām Latvijas pašvaldībām un plānošanas reģioniem! Pēc reģistrācijas noslēguma (līdz 3.augustam) visi reģistrējušies dalībnieki saņemts e-pastu ar papildus informāciju.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Reģionālās politikas departamenta Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas vecāko konsultanti Lauru Dimitrijevu (tel.: 67026493, mob.: 25749711, laura.dimitrijeva@varam.gov.lv)

Pasākums tiek finansēts Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014.gada perioda programmas "Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm" projekta „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana” (Nr.4.3.-24/NFI/INP-002) ietvaros. 

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv 


Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
26.05.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta