Par ministriju
Kontakti
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
Fondi un investīcijasEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģu finanšu instrumentsEiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas Finanšu instruments 2009.-2014. gadāReģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrādeJaunumi
 
 
 
Aicinājums piedalīties projekta noslēguma konferencē 24.martā, Jūrmalā
22.02.2017

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” finansētā projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrādē” ietvaros organizē projekta noslēguma konferenci, kura notiks 2017.gada 24.martā Jūrmalā, SemaraH Hotel Lielupe, Bulduru prospektā 64/68, plkst. 9:00-16:00.

Konferencē aicināti piedalīties vietējo pašvaldību vadītāji, attīstības plānotāji, uzņēmējdarbības veicināšanas speciālisti, plānošanas reģionu, nevalstisko organizāciju pārstāvji, nozaru eksperti, uzņēmēji un citi interesenti.

Konference norisināsies divās daļās. Pirmajā daļā Valmiera pilsētas, Madonas, Preiļu un Tukuma novadu pārstāvji dalīsies ar pieredzi un gūtajiem secinājumiem, piedaloties projekta aktivitātēs, kas vērstas uz investīciju piesaisti, t.sk. piedaloties starptautiskās izstādēs un izstrādājot investīciju piesaistes materiālus. Latgales pārstāvniecības Rīgā pārstāvis informēs par pārstāvniecības darbības rezultātiem. Konferencē piedalīsies arī projekta ietvaros rīkoto biznesa ideju konkursu “Biznesa ekspresis” 2015. un 2016.gada laureāti, kas dalīsies ar savu pieredzi un veiksmes stāstiem ceļā uz uzņēmējdarbību.

Konferences otrajā daļā notiks divas paralēlas diskusiju grupas. Pirmās diskusiju grupas tēma būs veltīta atbalsta pasākumiem attāliem un mazattīstītiem reģioniem kvalificēta darbaspēka un uzņēmēju piesaistei. Šīs diskusiju grupas ietvaros tiks vērtēta Norvēģijas labās prakses izmantošana Latvijas reģionos. Savukārt otrā diskusiju grupas tēma būs veltīta nākotnes atbalsta instrumentu apspriešanai uzņēmējdarbības veicināšanai reģionos, par to, kas nepieciešams, lai veicinātu jaunu uzņēmumu veidošanos.

Konferencei lūdzam reģistrēties līdz 2017.gada 13.martam saitē:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8DnBsKxo18bnatLmnlok5BaLP3QtV8mzJYTEUKzJoTi5mpw/viewform.

Konferences darba valoda – latviešu.

Konferences programma!

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
18.02.2020
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta