Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 



 
KontaktiDarbiniekiKoordinācijas departaments
 
 
 
Koordinācijas departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Māris Klismets

Departamenta direktors

67026496
maris.klismets@varam.gov.lv

 Starptautiskās sadarbības un Eiropas Savienības koordinācijas nodaļa

Evita Stanga

Nodaļas vadītājs

66016787

evita.stanga@varam.gov.lv

Santa Ķipēna

Nodaļas vadītāja vietnieks

67026452
santa.kipena@varam.gov.lv

Linda Tilta

Vecākais eksperts

 67026582
linda.tilta@varam.gov.lv

Anna Popkova

Vecākais eksperts

67026427
anna.popkova@varam.gov.lv

Laura Klimbe

Vecākais eksperts

67026421
laura.klimbe@varam.gov.lv

Linda Gaibišela

Vecākais eksperts

67026532
linda.gaibisela@varam.gov.lv

Stratēģijas un ilgtspējīgas attīstības  nodaļa

Valdis Puriņš

Nodaļas vadītājs 

67026434
valdis.purins@varam.gov.lv

Valda Smirnova

Vecākais eksperts

67026548
valda.smirnova@varam.gov.lv

Zanda Kristapsone

Vecākais konsultants

67026570
zanda.kristapsone@varam.gov.lv

Jānis Pētersons

Vecākais referents

67026520
janis.petersons@varam.gov.lv

Ilze Trušinska

Vecākais eksperts

67026447
ilze.trusinska@varam.gov.lv

Inese Pelša

Vecākais referents

Prombūtnē

Uģis Zanders

Vecākais eksperts

67026590
ugis.zanders@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 





 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
23.10.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta