Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 









 
KontaktiDarbiniekiAttīstības instrumentu departaments
 
 
 
Attīstības instrumentu departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Iruma Kravale  Departamenta direktors

67026539
iruma.kravale@varam.gov.lv

Ilze Krieva Departamenta direktora vietnieks Eiropas teritoriālās sadarbības un citu atbalsta instrumentu jautājumos

67026439

ilze.krieva@varam.gov.lv

Līga Lāce Departamenta direktora vietnieks pārrobežu sadarbības jautājumos

67026402

liga.lace@varam.gov.lv

Teritoriālās sadarbības nodaļa

Anna Djakova Nodaļas vadītājs

67026473
anna.djakova@varam.gov.lv

Anna Škabireva Vecākais eksperts

67026468
anna.skabireva@varam.gov.lv

Jūlija Jakovļeva Vecākais eksperts

67026488
julija.jakovleva@varam.gov.lv

Ilga Gruševa Vecākais eksperts

67026472
ilga.gruseva@varam.gov.lv

Vita Prokopoviča Vecākais eksperts

67026471
vita.prokopovica@varam.gov.lv

Laura Cunska-Āboma Vecākais eksperts

67026467
laura.cunska-aboma@varam.gov.lv

Ilze Legzdiņa Vecākais eksperts

67026588
ilze.legzdina@varam.gov.lv

Nacionālo un ārvalstu atbalsta instrumentu nodaļa 

Solvita Ciganska Nodaļas vadītājs

67026547
solvita.ciganska@varam.gov.lv

Nataļja Anžāne Vecākais eksperts

67026408
natalja.andzane@varam.gov.lv

Dita Ķikule Vecākais referents

67026469
dita.kikule@varam.gov.lv

Jānis Gorbunovs Vecākais eksperts

67026485
janis.gorbunovs@varam.gov.lv

Lelde Kaše Vecākais eksperts

67026592
lelde.kase@varam.gov.lv

Aiga Aizpuriete

Vecākais eksperts

67026476
aiga.aizpuriete@varam.gov.lv

Latvijas-Lietuvas programmas nodaļa

Zanda Mangule Nodaļas vadītājs

67026405
zanda.mangule@varam.gov.lv

Sandra Vilciņa Vecākais eksperts

67026482
sandra.vilcina@varam.gov.lv

Nikolajs Fadejevs Vecākais eksperts

66016788
nikolaj.fadejev@varam.gov.lv

Marina Gņedova Vecākais eksperts

66016724
marina.gnedova@varam.gov.lv

Gints Pīpiķis Vecākais eksperts

66016731
gints.pipikis@varam.gov.lv

Anda Apse Vecākais eksperts

66016739
anda.apse@varam.gov.lv

Janis Vanags Vecākais eksperts

67026937
janis.vanags@varam.gov.lv

Birute Laurinenaite Vecākais eksperts

66016766
birute.laurinenaite@varam.gov.lv

Finanšu un sertifikācijas nodaļa

Ieva Lapiņa Nodaļas vadītājs

66016710
ieva.lapina@varam.gov.lv

Irina Brasle Vecākais eksperts

67026462
irina.brasle@varam.gov.lv

Ilze Budjaka Vecākais eksperts

66016774
ilze.budjaka@varam.gov.lv

Olga Jansone Vecākais eksperts

66016706
olga.jansone@varam.gov.lv

Latvijas-Krievijas programmas nodaļa

Agnese Marnauza Nodaļas vadītājs

67026403
agnese.marnauza@varam.gov.lv

Jeļena Pastuškova Vecākais eksperts

Prombūtnē

Natālija Kulakova Vecākais eksperts

67026481
natalija.kulakova@varam.gov.lv

Dace Spēlmane Vecākais eksperts

66016779
dace.spelmane@varam.gov.lv

Ilze Skrebele-Stikāne Vecākais eksperts

66016778
ilze.skrebele-stikane@varam.gov.lv

Lauris Šēls Vecākais eksperts

66016735
lauris.sels@varam.gov.lv

Nataļja Meņailova

Vecākais eksperts

66016737

natalja.menailova@varam.gov.lv 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 




RAIM

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
17.11.2017
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta