Par ministriju
Kontakti
  Ministrijas vadība
  Ministra birojs
  Departamenti
  Apmeklētāju pieņemšana
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 


 
KontaktiDepartamentiAttīstības instrumentu departaments
 
 
 
Attīstības instrumentu departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Iruma Kravale  Departamenta direktors

67026539
iruma.kravale@varam.gov.lv

Anna Djakova Departamenta direktora vietnieks Eiropas teritoriālās sadarbības un citu atbalsta instrumentu jautājumos

67026473
anna.djakova@varam.gov.lv

Ilze Krieva Departamenta direktora vietnieks Eiropas teritoriālās sadarbības un citu atbalsta instrumentu jautājumos

Prombūtnē

Teritoriālās sadarbības nodaļa

Anna Škabireva Nodaļas vadītājs

67026468
anna.skabireva@varam.gov.lv

Jūlija Jakovļeva Vecākais eksperts

67026488
julija.jakovleva@varam.gov.lv

Ilga Gruševa Vecākais eksperts

67026472
ilga.gruseva@varam.gov.lv

Vita Prokopoviča Vecākais eksperts

67026471
vita.prokopovica@varam.gov.lv

Ilze Legzdiņa Vecākais eksperts

Prombūtnē

Nacionālo un ārvalstu atbalsta instrumentu nodaļa 

Solvita Ciganska Nodaļas vadītājs

67026547
solvita.ciganska@varam.gov.lv

Jānis Gorbunovs Vecākais eksperts

67026485
janis.gorbunovs@varam.gov.lv

Lelde Kaše Vecākais eksperts

67026592
lelde.kase@varam.gov.lv

Baiba Brice Vecākais eksperts

67026469
baiba.brice@varam.gov.lv

Aija Smalkā Vecākais eksperts

67026522
aija.smalka@varam.gov.lv

Latvijas-Lietuvas programmas nodaļa

Zanda Mangule Nodaļas vadītājs

67026405
zanda.mangule@varam.gov.lv

Sandra Vilciņa Vecākais eksperts

67026482
sandra.vilcina@varam.gov.lv

Nikolajs Fadejevs Vecākais eksperts

66016788
nikolaj.fadejev@varam.gov.lv

Marina Gņedova Vecākais eksperts

66016724
marina.gnedova@varam.gov.lv

Gints Pīpiķis Vecākais eksperts

66016731
gints.pipikis@varam.gov.lv

Anda Apse Vecākais eksperts

66016739
anda.apse@varam.gov.lv

Janis Vanags Vecākais eksperts

67026937
janis.vanags@varam.gov.lv

Baiba Bārbale

Vecākais eksperts

66016728
baiba.barbale@varam.gov.lv

Rita Liepaite

Vecākais eksperts

66016766
rita.liepaite@varam.gov.lv

Finanšu un sertifikācijas nodaļa

Ieva Lapiņa Nodaļas vadītājs

Prombūtnē

Ilze Budjaka Vecākais eksperts

66016774
ilze.budjaka@varam.gov.lv

Dita Ķikule Vecākais eksperts

67026462
dita.kikule@varam.gov.lv

Latvijas-Krievijas programmas nodaļa

Agnese Marnauza Departamenta direktora vietnieks pārrobežu sadarbības jautājumos - Latvijas - Krievijas programmas nodaļas vadītājs

67026403
agnese.marnauza@varam.gov.lv

Jeļena Pastuškova Vecākais eksperts

67026406
jelena.pastuskova@varam.gov.lv

Natālija Kulakova Vecākais eksperts

67026481
natalija.kulakova@varam.gov.lv

Ilze Skrebele-Stikāne Vecākais eksperts

66016778
ilze.skrebele-stikane@varam.gov.lv

Lauris Šēls Vecākais eksperts

66016735
lauris.sels@varam.gov.lv

Nataļja Meņailova

Vecākais eksperts

66016737

natalja.menailova@varam.gov.lv 

Jeļizaveta Šibatovska

Vecākais eksperts

66016779

jelizaveta.sibatovska@varam.gov.lv 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 



 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
15.11.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta