Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 




 
KontaktiDarbiniekiElektroniskās pārvaldes departaments
 
 
 
Elektroniskās pārvaldes departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Uģis Bisenieks

Departamenta direktors

67026933

ugis.bisenieks@varam.gov.lv

Informācijas sistēmu arhitektūras nodaļa

Lauris Linabergs

Nodaļas vadītājs - informācijas sistēmu galvenais arhitekts

67026404

lauris.linabergs@varam.gov.lv/

Lelda Kalniņa

Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pārvaldības procesu vadītājs

67026576

lelda.kalnina@varam.gov.lv

Sergejs Ņesterovs

Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pārvaldības procesu vadītājs

67026925

sergejs.nesterovs@varam.gov.lv

Vineta Brūvere

Vecākais konsultants

67026575

vineta.bruvere@varam.gov.lv

Evita Truhanova

Vecākais konsultants

66016723

evita.truhanova@varam.gov.lv

Valsts informācijas sistēmu nodaļa

Rihards Guds

Nodaļas vadītājs

67026525

rihards.guds@varam.gov.lv

Jānis Ratkevičs

Vecākais konsultants

67016542
26367772

janis.ratkevics@varam.gov.lv

Aleksejs Starikovs

Biznesa procesu analītiķis

67026949

aleksejs.starikovs@varam.gov.lv

Normunds Grigus

Biznesa procesu analītiķis

67026580

normunds.grigus@varam.gov.lv

Informācijas sabiedrības politikas nodaļa

Laura Gintere

Departamenta direktora vietnieks - nodaļas vadītājs

67026943

laura.gintere@varam.gov.lv

Santa Sīpola

Projekta koordinators

67026932

santa.sipola@varam.gov.lv

Aija Vāvere

Vecākais referents

67026936

aija.vavere@varam.gov.lv

Elita Zvaigzne

Vecākais konsultants

67026507

elita.zvaigzne@varam.gov.lv

Arnis Skraučs

Vecākais referents

67026942

arnis.skraucs@varam.gov.lv

Ingrīda Igaune

Vecākais konsultants

66016780

ingrida.igaune@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 





 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
19.10.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta