Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 









 
KontaktiDarbiniekiInvestīciju politikas departaments
 
 
 
Investīciju politikas departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Svetlana Sergejeva

Departmenta direktors

Prombūtnē

Evija Bistere

Departamenta direktora vietnieks reģionālo un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju investīciju jautājumos, departamenta direktora p.i.

66016714

evija.bistere@varam.gov.lv

Valdis Līkosts

Departamenta direktora vietnieks klimata, valsts budžeta un vides investīciju jautājumos

66016782

valdis.likosts@varam.gov.lv

Laila Bremša

Konsultants

67026470

laila.bremsa@varam.gov.lv

Reģionālo un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju investīciju nodaļa

Ritvars Timermanis

Nodaļas vadītājs

66016709

ritvars.timermanis@varam.gov.lv 

Ieva Brinķe

Vecākais eksperts

66016716

ieva.brinke@varam.gov.lv 

Evita Klapere

Vecākais eksperts

66016776

evita.klapere@varam.gov.lv

Kaspars Raubiškis

Vecākais eksperts

66016717

kaspars.raubiskis@varam.gov.lv

Liene Dorbe

Vecākais eksperts

66016767
liene.dorbe@varam.gov.lv

Dana Šķērstena

Vecākais eksperts

67026414
dana.skerstena@varam.gov.lv

Investīciju programmu un finanšu instrumentu atbalsta nodaļa

Dana Heiberga

Nodaļas vadītājs

66016759

dana.heiberga@varam.gov.lv

Iveta Freiberga

Finanšu analītiķis

66016770

iveta.freiberga@varam.gov.lv 

Ingūna Zazīte

Finanšu analītiķis

66016769

inguna.zazite@varam.gov.lv 

Baiba Merdane

Finanšu analītiķis

Prombūtnē

Inese Čerpakovska

Vecākais eksperts

66016746

inese.cerpakovska@varam.gov.lv

Olita Zālīte-Vīlipa

Vecākais eksperts

66016775

olita.zalite-vilipa@varam.gov.lv 

Ieva Kuzmina

Vecākais eksperts

66016771

ieva.kuzmina@varam.gov.lv

Sarmīte Kļaviņa

Vecākais eksperts

67026581

sarmite.klavina@varam.gov.lv 

Vita Sīmane

Vecākais eksperts

67026526

vita.simane@varam.gov.lv

Vides investīciju nodaļa

Zanda Krūkle

Nodaļas vadītājs

66016713

zanda.krukle@varam.gov.lv 

Austra Auziņa

Vecākais eksperts

66016701

austra.auzina@varam.gov.lv 

Ilze Opermane

Vecākais eksperts

66016745

ilze.opermane@varam.gov.lv

Inese Kukle

Vecākais eksperts

67026946

inese.kukle@varam.gov.lv 

Maija Gleizde

Vecākais eksperts

Prombūtnē

Viesturs Frišfelds

Vecākais eksperts

66016704

viesturs.frisfelds@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 




RAIM

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
20.11.2017
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta