Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 




 
KontaktiDarbiniekiJuridiskais departaments
 
 
 
Juridiskais departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Kaspars Cirsis

Departamenta direktors

67026537
kaspars.cirsis@varam.gov.lv

Juridiskā nodaļa

Olga Paipala

Nodaļas vadītājs

67026527
olga.paipala@varam.gov.lv

Marta Ošleja

Jurists

67026543
marta.osleja@varam.gov.lv

Madara Gaile

Jurists

67026423
madara.gaile@varam.gov.lv

Dmitrijs Dmitrijevs

Jurists

67026599
dmitrijs.dmitrijevs@varam.gov.lv

Projektu tiesiskā nodrošinājuma nodaļa

Madars Laurs

Direktora vietnieks - nodaļas vadītājs

67026428
madars.laurs@varam.gov.lv

Mārtiņš Vērdiņš

Jurists, datu aizsardzības speciālists

67026502
martins.verdins@varam.gov.lv

Ieva Moroza

Jurists

67026436
ieva.moroza@varam.gov.lv

Sergejs Puhovs

Jurists

67026419
sergejs.puhovs@varam.gov.lv

Anita Veikina

Jurists

Prombūtnē

Agnese Jurkovska

Jurists

Prombūtnē

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 





 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
17.10.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta