Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 









 
KontaktiDarbiniekiJuridiskais departaments
 
 
 
Juridiskais departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Kaspars Cirsis

Departamenta direktors

67026537
kaspars.cirsis@varam.gov.lv

Juridiskā nodaļa

Olga Paipala

Nodaļas vadītājs

67026527
olga.paipala@varam.gov.lv

Marta Ošleja

Jurists

67026543
marta.osleja@varam.gov.lv

Madara Gaile

Jurists

67026423
madara.gaile@varam.gov.lv

Sergejs Puhovs

Jurists

67026419
sergejs.puhovs@varam.gov.lv

Dmitrijs Dmitrijevs

Jurists

67026599
dmitrijs.dmitrijevs@varam.gov.lv

Projektu tiesiskā nodrošinājuma nodaļa

Madars Laurs

Direktora vietnieks - nodaļas vadītājs

67026428
madars.laurs@varam.gov.lv

Mārtiņš Vērdiņš

Jurists

67026502
martins.verdins@varam.gov.lv

Anita Veikina

Jurists

Prombūtnē

Agnese Jurkovska

Jurists

67026511
agnese.jurkovska@varam.gov.lv

Ieva Moroza

Jurists

67026436
ieva.moroza@varam.gov.lv

Dainis Špeļs

Jurists

67026511
dainis.spels@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 




RAIM

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
17.11.2017
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta