Par ministriju
Kontakti
  Ministrijas vadība
  Ministra birojs
  Departamenti
  Apmeklētāju pieņemšana
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Administratīvi teritoriālā reforma
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
Breksits
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 


 
KontaktiDepartamentiKlimata un vides politikas integrācijas departaments
 
 
 
Klimata pārmaiņu departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Ilze Prūse

Departamenta direktors

67026417

ilze.pruse@varam.gov.lv

Igors Apokins

Departamenta direktora vietnieks

67026530

igors.apokins@varam.gov.lv

Iveta Auziņa

Vecākais referents

67026508
iveta.auzina@varam.gov.lv

Klimata finanšu un tehnoloģiju nodaļa

Raimonds Kašs

Nodaļas vadītājs

67026538

raimonds.kass@varam.gov.lv

Gusts Zustenieks

Vecākais eksperts

67026489

gusts.zustenieks@varam.gov.lv

Līga Skrebe

Vecākais eksperts

67026908

liga.skrebe@varam.gov.lv

Zane Galindoma

Vecākais eksperts

67026497

zane.galindoma@varam.gov.lv

Klimata pārmaiņu un adaptācijas politikas nodaļa

Elīna Baltroka

Nodaļas vadītājs

67026594

elina.baltroka@varam.gov.lv

Agita Gancone

Vecākais eksperts

67026495

agita.gancone@varam.gov.lv

Ingeborga Linde

Vecākais eksperts

67026475

ingeborga.linde@varam.gov.lv

Ilze Podniece

Vecākais eksperts

67026483

ilze.podniece@varam.gov.lv

Inese Pommere-Bramane

Vecākais eksperts

67026544

inese.pommere-bramane@varam.gov.lv

Dāvids Zalāns

Vecākais eksperts

66016702
davids.zalans@varam.gov.lv

Līza Leimane

Vecākais eksperts

67026528
liza.leimane@varam.gov.lv

Arta Dimbiere

Vecākais eksperts

67026512
arta.dimbiere@varam.gov.lv

Līga Rūtiņa

Vecākais referents

Prombūtnē

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 




 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
25.06.2019
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta