Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 




 
KontaktiDarbiniekiKlimata un vides politikas integrācijas departaments
 
 
 
Klimata pārmaiņu departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Ilze Prūse

Departamenta direktors

67026417

ilze.pruse@varam.gov.lv

Inese Pommere-Bramane

Vecākais referents

67026544

inese.pommere-bramane@varam.gov.lv

Klimata finanšu un tehnoloģiju nodaļa

Raimonds Kašs

Nodaļas vadītājs

67026538

raimonds.kass@varam.gov.lv

Gusts Zustenieks

Vecākais eksperts

67026489

gusts.zustenieks@varam.gov.lv

Līga Skrebe

Vecākais eksperts

67026908

liga.skrebe@varam.gov.lv

Sofija Grīnvalde

Vecākais eksperts

67026907

sofija.grinvalde@varam.gov.lv

Zane Galindoma

Vecākais eksperts

67026497

zane.galindoma@varam.gov.lv

Egija Augule

Vecākais eksperts

67026528

egija.augule@varam.gov.lv

Klimata pārmaiņu un adaptācijas politikas nodaļa

Elīna Baltroka

Nodaļas vadītājs

67026594

elina.baltroka@varam.gov.lv

Agita Gancone

Vecākais referents

67026495

agita.gancone@varam.gov.lv

Līga Rūtiņa

Vecākais referents

Prombūtnē

Aleksandrs Lazdāns

Vecākais eksperts

67026475

aleksandrs.lazdans@varam.gov.lv

Ilze Podniece

Vecākais eksperts

67026483

ilze.podniece@varam.gov.lv

Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas  „Nacionālā klimata politika” projektu koordinēšana

Iveta Auziņa

Vecākais referents

Prombūtnē 

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

Skaties video tiešraidi!





 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
25.09.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta