Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 









 
KontaktiDarbiniekiNodrošinājuma un kontroles departaments
 
 
 
Nodrošinājuma departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Jānis Vītols

Departamenta direktors

67026444
janis.vitols@varam.gov.lv

Inga Ošiņa

Departamenta direktora vietniece

67026465
inga.osina@varam.gov.lv

Solvita Studāne

Projektu vadītājs

67026407
solvita.studane@varam.gov.lv

Lietvedības nodaļa

Indra Gulbe

Nodaļas vadītājs

67026448
indra.gulbe@varam.gov.lv

Larisa Titkoviča

Vecākais lietvedis

67026449
larisa.titkovica@varam.gov.lv

Alda Šulca

Vecākais lietvedis

 Prombūtnē

Dace Svarēna

Vecākais lietvedis

67026562
dace.svarena@varam.gov.lv

Gerda Pētersone

Lietvedis - arhivārs

67026483
gerda.petersone@varam.gov.lv

Silvija Zeimula

Lietvedis - arhivārs

67026566

silvija.zeimula@varam.gov.lv

Nodrošinājuma nodaļa

Aigars Brivna

Nodaļas vadītājs

67026441
aigars.brivna@varam.gov.lv

Mārīte Priede

Vecākais eksperts

67026915
marite.priede@varam.gov.lv

Anda Lasmane

Vecākais referents

Prombūtnē 

Sanita Melnupe

Vecākais eksperts

67026505
sanita.melnupe@varam.gov.lv

Agate Vucina

Vecākais referents

67026593
agate.vucina@varam.gov.lv

Liene Voroncova

Vecākais referents

67026541
liene.voroncova@varam.gov.lv

Līga Brutāne

Lietvedis - sagādnieks

67026456

liga.brutane@varam.gov.lv

Ivars Dižpēteris

Datorsistēmu administrators

66016760

ivars.dizpeteris@varam.gov.lv

Personāla nodaļa

Jolanta Rauga

Nodaļas vadītājs

67026453
jolanta.rauga@varam.gov.lv

Daina Ose

Personāla speciālists

67026454
daina.ose@varam.gov.lv

Kristīne Galauska

Personāla speciālists

67026902
kristine.galauska@varam.gov.lv

Andžela Klaucāne

Personāla speciālists

67026557
andzela.klaucane@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 




RAIM

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
17.11.2017
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta