Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 




 
KontaktiDarbiniekiPašvaldību departaments
 
 
 
Pašvaldību departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Aivars Mičuls

Departamenta direktors

67026510
aivars.miculs@varam.gov.lv

Arnis Šults Departamenta direktora vietnieks

67026521
arnis.sults@varam.gov.lv

Pašvaldību attīstības nodaļa

Dzintra Muzikante

Nodaļas vadītāja

67026930
dzintra.muzikante@varam.gov.lv

Solvita Vaivode Vecākais eksperts

66016749
solvita.vaivode@varam.gov.lv

Ilze Sniega-Sniedziņa Vecākais eksperts

67026493
ilze.sniega@varam.gov.lv

Lita Trakina Vecākais eksperts

Prombūtnē

Diāna Orlovska

Vecākais eksperts

66016747
diana.orlovska@varam.gov.lv

Līga Zvilna-Karlsone  Vecākais eksperts

67026409
liga.zvilna-karlsone@varam.gov.lv

Vineta Stolere Juriskonsults

67026948
vineta.stolere@varam.gov.lv

Maija Brunava

Vecākais konsultants

67026442

maija.brunava@varam.gov.lv

Pašvaldību pārraudzības nodaļa

Ludmila Ivanova

Nodaļas vadītāja

67026927
ludmila.ivanova@varam.gov.lv

Sabīna Markova

Jurists

67026934
sabina.markova@varam.gov.lv

Matīss Ķeķers

Jurists

67026928
matiss.kekers@varam.gov.lv

Agnese Pabērza-Draudiņa

Vecākais eksperts

66016784
agnese.paberza-draudina@varam.gov.lv

Aigars Cibuļskis

Jurists

67026919
aigars.cibulskis@varam.gov.lv

Marta Bergmane Jurists

67026596
marta.bergmane@varam.gov.lv

Elvijs Kalnkambers

Jurists

67026412
elvijs.kalnkambers@varam.gov.lv

Svetlana Patmalniece

Jurists

66016720
svetlana.patmalniece@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 





 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
16.11.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta