Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 









 
KontaktiDarbiniekiPašvaldību departaments
 
 
 
Pašvaldību departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Aivars Mičuls

Departamenta direktors

67026510
aivars.miculs@varam.gov.lv

Arnis Šults Departamenta direktora vietnieks

67026521
arnis.sults@varam.gov.lv

Pašvaldību attīstības nodaļa

Dzintra Muzikante

Nodaļas vadītāja

67026930
dzintra.muzikante@varam.gov.lv

Solvita Vaivode Vecākais eksperts

66016749
solvita.vaivode@varam.gov.lv

Ilze Sniega-Sniedziņa Vecākais eksperts

67026493
ilze.sniega@varam.gov.lv

Lita Trakina Vecākais eksperts

Prombūtnē

Arvīds Pīlēģis

Vecākais konsultants

67026530
arvids.pilegis@varam.gov.lv

Līga Zvilna-Karlsone  Vecākais eksperts

67026409
liga.zvilna-karlsone@varam.gov.lv

Vineta Stolere Juriskonsults

67026948
vineta.stolere@varam.gov.lv

Maija Brunava

Vecākais konsultants

67026442

maija.brunava@varam.gov.lv

Pašvaldību pārraudzības nodaļa

Ludmila Ivanova

Nodaļas vadītāja

67026927
ludmila.ivanova@varam.gov.lv

Sabīna Markova

Jurists

67026934
sabina.markova@varam.gov.lv

Matīss Ķeķers

Jurists

67026928
matiss.kekers@varam.gov.lv

Agnese Pabērza-Draudiņa

Vecākais eksperts

66016784
agnese.paberza-draudina@varam.gov.lv

Aigars Cibuļskis

Jurists

67026919
aigars.cibulskis@varam.gov.lv

Marta Bergmane Jurists

67026596
marta.bergmane@varam.gov.lv

Sanita Krama

Jurists

67026412
sanita.krama@varam.gov.lv

Svetlana Patmalniece

Jurists

66016720
svetlana.patmalniece@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 




RAIM

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
21.11.2017
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta