Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 









 
KontaktiDarbiniekiInvestīciju uzraudzības departaments
 
 
 
Investīciju uzraudzības departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Imants Klāvs

Departamenta direktors

66016734

imants.klavs@varam.gov.lv

Arvīds Vanags

Departamenta direktora vietnieks

66016718

arvids.vanags@varam.gov.lv

Velta Frickausa

Datu administrators

66016711

velta.frickausa@varam.gov.lv

Projektu uzraudzības nodaļa

Diāna Stūrmane

Nodaļas vadītāja

66016761

diana.sturmane@varam.gov.lv 

Santa Dambe

Vecākais eksperts

Prombūtnē

Edgars Pfeifers

Vecākais eksperts

66016781

edgars.pfeifers@varam.gov.lv

Baiba Bārbale

Vecākais eksperts

Prombūtnē

Arita Vendta

Vecākais eksperts

66016783

arita.vendta@varam.gov.lv 

Inese Ostrovska

Vecākais eksperts

67026571

inese.ostrovska@varam.gov.lv

Eva Dukšte

Vecākais eksperts

67026940

eva.dukste@varam.gov.lv

Ingus Bārs

Projektu vadītāja asistents

67026426

ingus.bars@varam.gov.lv

Oksana Stepanova

Vecākais eksperts

67026435
oksana.stepanova@varam.gov.lv

Jūlija Kovaļska

Projektu vadītājs

Prombūtnē

Teritoriālās sadarbības projektu kontroles nodaļa

Kristīne Ruskule

Nodaļas vadītāja

66016772
kristine.ruskule@varam.gov.lv

Jūlija Bondareva

Nodaļas vadītāja vietnieks

67026568

julija.bondareva@varam.gov.lv 

Linda Šarķe-Fedjajeva

Vecākais eksperts

66016753

linda.sarke-fedjajeva@varam.gov.lv 

Diāna Treiliha

Vecākais eksperts

Prombūtnē

Daina Dobrovoļska

Vecākais eksperts

66016722

daina.dobrovolska@varam.gov.lv 

Signe Malnača

Vecākais eksperts

66016741

signe.malnaca@varam.gov.lv 

Līga Bernāne

Vecākais eksperts

66016748

liga.bernane@varam.gov.lv

Gita Paegle

Vecākais eksperts

66016738

gita.paegle@varam.gov.lv

Guna Roze

Vecākais eksperts

66016762

guna.roze@varam.gov.lv 

Alise Aneraude

Vecākais eksperts

66016742
alise.aneraude@varam.gov.lv

Agnese Dimante

Vecākais eksperts

66016743
agnese.dimante@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 




RAIM

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
20.11.2017
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta