Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 




 
KontaktiDarbiniekiInvestīciju uzraudzības departaments
 
 
 
Investīciju uzraudzības departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Imants Klāvs

Departamenta direktors

66016734

imants.klavs@varam.gov.lv

Arvīds Vanags

Departamenta direktora vietnieks

66016718

arvids.vanags@varam.gov.lv

Velta Frickausa

Datu administrators

66016711

velta.frickausa@varam.gov.lv

Projektu uzraudzības nodaļa

Diāna Stūrmane

Nodaļas vadītāja

66016761

diana.sturmane@varam.gov.lv

Santa Dambe

Vecākais eksperts

Prombūtnē

Edgars Pfeifers

Vecākais eksperts

66016781

edgars.pfeifers@varam.gov.lv

Arita Vendta

Vecākais eksperts

66016783

arita.vendta@varam.gov.lv

Inese Ostrovska

Vecākais eksperts

67026571

inese.ostrovska@varam.gov.lv

Eva Rikmane

Vecākais eksperts

67026940

eva.rikmane@varam.gov.lv

Ingus Bārs

Projektu vadītāja asistents

67026426

ingus.bars@varam.gov.lv

Oksana Stepanova

Vecākais eksperts

67026435
oksana.stepanova@varam.gov.lv

Jūlija Kovaļska

Vecākais eksperts

67026567
julija.kovalska@varam.gov.lv

Teritoriālās sadarbības projektu kontroles nodaļa

Kristīne Ruskule

Nodaļas vadītāja

66016772
kristine.ruskule@varam.gov.lv

Jūlija Bondareva

Nodaļas vadītāja vietnieks

67026568

julija.bondareva@varam.gov.lv

Elīna Lodīte

Vecākais eksperts

67026561

elina.lodite@varam.gov.lv

Diāna Treiliha

Vecākais eksperts

67026476
diana.treiliha@varam.gov.lv

Signe Malnača

Vecākais eksperts

66016741

signe.malnaca@varam.gov.lv

Līga Bernāne

Vecākais eksperts

66016748

liga.bernane@varam.gov.lv

Gita Peniņberga

Vecākais eksperts

66016738

gita.peninberga@varam.gov.lv

Guna Roze

Vecākais eksperts

66016762

guna.roze@varam.gov.lv

Alise Aneraude

Vecākais eksperts

66016742
alise.aneraude@varam.gov.lv

Agnese Dimante

Vecākais eksperts

66016743
agnese.dimante@varam.gov.lv

Aurika Stratane

Vecākais eksperts

67026431
aurika.stratane@varam.gov.lv

Evita Zemnicka

Vecākais eksperts

66016705
evita.zemnicka@varam.gov.lv

Elza Arkle

Vecākais eksperts

67026552
elza.arkle@varam.gov.lv

Gunta Sirmā

Vecākais eksperts

66016732
gunta.sirma@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 

Skaties video tiešraidi!





 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
25.09.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta