Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 









 
KontaktiDarbiniekiTelpiskās plānošanas departaments
 
 
 
Telpiskās plānošanas departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Inguna Urtāne

Departamenta direktors

67026926

inguna.urtane@varam.gov.lv

Margarita Vološina

Eksperts

66016712

margarita.volosina@varam.gov.lv

Inga Bauģe

Projektu koordinātors

66016715

inga.bauge@varam.gov.lv

Plānojumu uzraudzības nodaļa

Ilze Aigare

Departamenta direktora vietnieks – nodaļas vadītājs

67026904

ilze.aigare@varam.gov.lv

Ella Novikova

Juriskonsults

Prombūtnē

Ilma Valdmane

Vecākais referents

67026921

ilma.valdmane@varam.gov.lv

Armīns Skudra

Sistēmanalītiķis

67026413

armins.skudra@varam.gov.lv

Ineta Muižniece

Juriskonsults

67026912

ineta.muizniece@varam.gov.lv

Ilze Circene

Sistēmanalītiķis

66016708

ilze.circene@varam.gov.lv

Telpiskās plānošanas politikas nodaļa

Kristīne Kedo

Nodaļas vadītājs

67026558

kristine.kedo@varam.gov.lv

Dace Granta

Vecākais eksperts

67026553

dace.granta@varam.gov.lv

Maija Pintele

Vecākais eksperts

67026494

maija.pintele@varam.gov.lv

Mārtiņš Grels

Vecākais eksperts

66016733

martins.grels@varam.gov.lv

Zemes politikas nodaļa

Edvīns Kāpostiņš

Nodaļas vadītājs

67026565

edvins.kapostins@varam.gov.lv

Inga Tapiņa

Vecākais eksperts

67026519

inga.tapina@varam.gov.lv

Ieva Bušmeistere

Vecākais referents

Prombūtnē

Ilze Cahrausa

Vecākais referents

67026924

ilze.cahrausa@varam.gov.lv

Dace Kiršteina

Vecākais eksperts

67026901

dace.kirsteina@varam.gov.lv

Viesturs Obersts

Juriskonsults

67026438

viesturs.obersts@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 




RAIM

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
20.11.2017
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta