Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Vakances
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 




 
KontaktiDarbiniekiVides aizsardzības departaments
 
 
 
Vides aizsardzības departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Rudīte Vesere

Departamenta direktors

67026464

rudite.vesere@varam.gov.lv

Silvija Nora Kalniņš

Departamenta direktora vietnieks

67026450
silvija.nora.kalnins@varam.gov.lv

Ieva Stankeviča

Eksperts

67026506

ieva.stankevica@varam.gov.lv

Ūdens resursu nodaļa

Iveta Teibe

Nodaļas vadītājs

67026574

iveta.teibe@varam.gov.lv

Ruta Rimša

Vecākais eksperts

67026903

ruta.rimsa@varam.gov.lv

Baiba Zasa

Vecākais eksperts

67026910

baiba.zasa@varam.gov.lv

Ieva Jakovļeva

Eksperts

 67026440
ieva.jakovleva@varam.gov.lv

Anda Ellere

Eksperts

Prombūtnē

Ilona Vilne

Vecākais konsultants

 67026437

ilona.vilne@varam.gov.lv

Ieva Bruņeniece

Eksperts

 67026589

ieva.bruneniece@varam.gov.lv

Piesārņojuma novēršanas nodaļa

Dagnija Jirgensone

Nodaļas vadītājs

67026514

dagnija.jirgensone@varam.gov.lv

Guna Šmerliņa

Vecākais eksperts

67026578
guna.smerlina@varam.gov.lv

Lana Maslova

Vecākais eksperts

67026586

lana.maslova@varam.gov.lv

Jānis Pļavinskis

Vecākais eksperts

67026509

janis.plavinskis@varam.gov.lv

Sanda Ilgaža

Eksperts

67026513

sanda.ilgaza@varam.gov.lv

Judīte Dipāne

Vecākais eksperts

67026415

judite.dipane@varam.gov.lv

Kristīne Puriņa

Eksperts

66016785
kristine.purina@varam.gov.lv

Kristīne Kazerovska

Vecākais eksperts

67026516
kristine.kazerovska@varam.gov.lv

Vides kvalitātes un atkritumu apsaimniekošanas nodaļa

Natālija Cudečka-Puriņa

Nodaļas vadītājs

67026461

natalija.cudecka-purina@varam.gov.lv

Sandija Balka

Vecākais eksperts

 67026916

sandija.balka@varam.gov.lv

Ilze Doniņa

Vecākais eksperts

67026515

ilze.donina@varam.gov.lv

Tatjana Alekse

Vecākais eksperts

67026479

tatjana.alekse@varam.gov.lv

Guna Eņģele-Volkova

Vecākais eksperts

67026518

guna.engele-volkova@varam.gov.lv

Zita Balode

Vecākais eksperts

67026490

zita.balode@varam.gov.lv

Ērika Lagzdiņa

Vecākais eksperts

67026420

erika.lagzdina@varam.gov.lv

Natālija Slaidiņa

Eksperts

67026487

natalija.slaidina@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 





 
        
Darba laiks
Pr: 8.30:18.00
Ot - Cet: 8.30:17.00
Pt: 8.30:16:00
VARAM adrese
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons: +371 66016740
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota
20.11.2018
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta