Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 









 
KontaktiDarbiniekiVides aizsardzības departaments
 
 
 
Vides aizsardzības departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Rudīte Vesere

Departamenta direktors

67026464

rudite.vesere@varam.gov.lv

Silvija Nora Kalniņš

Departamenta direktora vietnieks

67026450
silvija.nora.kalnins@varam.gov.lv

Ērika Lagzdiņa

Vecākais eksperts

67026420

erika.lagzdina@varam.gov.lv

Ieva Stankeviča

Eksperts

67026506

ieva.stankevica@varam.gov.lv

Ūdens resursu nodaļa

Iveta Teibe

Nodaļas vadītājs

67026574

iveta.teibe@varam.gov.lv

Ruta Rimša

Vecākais referents

67026903

ruta.rimsa@varam.gov.lv

Baiba Zasa

Vecākais eksperts

67026910

baiba.zasa@varam.gov.lv

Ieva Jakovļeva

Vecākais referents

 Prombūtnē

Anda Ellere

Vecākais referents

Prombūtnē

Ilona Vilne

Vecākais konsultants

 67026437

ilona.vilne@varam.gov.lv

Dāvis Kalniņš

Vecākais referents

 67026440

davis.kalnins@varam.gov.lv

Kristīne Puriņa

Vecākais referents

67026589
kristine.purina@varam.gov.lv

Piesārņojuma novēršanas nodaļa

Daina Ozola

Nodaļas vadītājs

67026516

daina.ozola@varam.gov.lv

Guna Šmerliņa

Vecākais referents

Prombūtnē

Dagnija Jirgensone

Vecākais referents

67026514

dagnija.jirgensone@varam.gov.lv

Lana Maslova

Vecākais referents

67026586

lana.maslova@varam.gov.lv

Jānis Pļavinskis

Vecākais eksperts

67026509

janis.plavinskis@varam.gov.lv

Sanda Ilgaža

Vecākais referents

67026513

sanda.ilgaza@varam.gov.lv

Judīte Dipāne

Vecākais eksperts

67026415

judite.dipane@varam.gov.lv

Zita Balode

Vecākais referents

67026558

zita.balode@varam.gov.lv

Vides kvalitātes un atkritumu apsaimniekošanas nodaļa

Natālija Cudečka-Puriņa

Nodaļas vadītājs

67026461

natalija.cudecka-purina@varam.gov.lv

Sandija Balka

Vecākais referents

 67026916

sandija.balka@varam.gov.lv

Ilze Doniņa

Vecākais referents

67026515

ilze.donina@varam.gov.lv

Madara Buša

Vecākais referents

Prombūtnē

Zita Čerepenko

Vecākais referents

67026591
zita.cerepenko@varam.gov.lv

Tatjana Alekse

Vecākais referents

67026479

tatjana.alekse@varam.gov.lv

Undīne Šūba

Vecākais referents

67026569

undine.suba@varam.gov.lv

Guna Eņģele-Volkova

Vecākais referents

67026518

guna.engele-volkova@varam.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 




RAIM

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
21.11.2017
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta