Par ministriju
Kontakti
  Apmeklētāju pieņemšana
  Darbinieki
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 








 
KontaktiDarbiniekiVadība
 
 
 
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas vadība

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Kaspars Gerhards

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs 

67026400

kaspars.gerhards@varam.gov.lv

Jānis Eglīts

Parlamentārais sekretārs

67026556

janis.eglits@varam.gov.lv

Rinalds Muciņš

Valsts sekretārs 

67026550

rinalds.mucins@varam.gov.lv 

Elita Turka

Valsts sekretāra vietniece administratīvajos jautājumos

67026531

elita.turka@varam.gov.lv

Aivars Draudiņš

Valsts sekretāra vietnieks reģionālās attīstības jautājumos

67026555

aivars.draudins@varam.gov.lv

Alda Ozola

Valsts sekretāra vietniece vides aizsardzības jautājumos

67026583

alda.ozola@varam.gov.lv

Sandis Cakuls

Valsts sekretāra vietnieks attīstības instrumentu jautājumos

67026584

sandis.cakuls@varam.gov.lv

Edmunds Beļskis

Valsts sekretāra vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos

67026535

edmunds.belskis@varam.gov.lv

Linda Leja

Nozares padomniece

3222383153

linda.leja@mfa.gov.lv

Anita Drondina

Nozares padomniece

3222383126

anita.drondina@mfa.gov.lv

Atpakaļ
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 




RAIM

 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
17.12.2017
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta