Drukāt
Klimata pārmaiņu departaments

Vārds, uzvārds

Amats

Kontaktinformācija

Ilze Prūse

Departamenta direktors

Prombūtnē

Igors Apokins

Departamenta direktora vietnieks

67026530

igors.apokins@varam.gov.lv

Iveta Auziņa

Vecākais referents

67026508
iveta.auzina@varam.gov.lv

Klimata finanšu un tehnoloģiju nodaļa

Raimonds Kašs

Departamenta direktora p.i.

Nodaļas vadītājs

67026538

raimonds.kass@varam.gov.lv

Gusts Zustenieks

Vecākais eksperts

67026489

gusts.zustenieks@varam.gov.lv

Līga Skrebe

Vecākais eksperts

67026908

liga.skrebe@varam.gov.lv

Milda Zaļaiskalna

Vecākais eksperts

67026480

milda.zalaiskalna@varam.gov.lv

Marina Poutanene

Vecākais eksperts

67026596

marina.poutanene@varam.gov.lv

Zane Galindoma

Vecākais eksperts

Prombūtnē

Klimata pārmaiņu un adaptācijas politikas nodaļa

Elīna Baltroka

Nodaļas vadītājs

67026594

elina.baltroka@varam.gov.lv

Agita Gancone

Vecākais eksperts

67026495

agita.gancone@varam.gov.lv

Ingeborga Linde

Vecākais eksperts

67026475

ingeborga.linde@varam.gov.lv

Ilze Podniece

Vecākais eksperts

67026483

ilze.podniece@varam.gov.lv

Inese Pommere-Bramane

Vecākais eksperts

67026544

inese.pommere-bramane@varam.gov.lv

Līza Leimane

Vecākais eksperts

67026528
liza.leimane@varam.gov.lv

Arta Dimbiere

Vecākais eksperts

67026512
arta.dimbiere@varam.gov.lv

Anna Popkova

Vecākais eksperts

67026427
anna.popkova@varam.gov.lv

Līga Platace

Vecākais eksperts

67026591
liga.platace@varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 05.06.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/kontakti/darb/kvpid/