Drukāt
VARAM organizē bezmaksas semināru ciklu iedzīvotājiem par iespējām saņemt atbalstu zaļās enerģijas izmantošanai mājokļos

Š.g. oktobrī visos Latvijas reģionos notiks Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) organizētais bezmaksas informatīvo semināru cikls potenciālajiem projektu iesniedzējiem par Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāto konkursu „Atjaunojamo energoresursu izmantošana mājsaimniecību sektorā, II kārta” (turpmāk - konkurss).

Seminārus organizē VARAM sadarbībā ar Rīgas, Kurzemes, Zemgales, Vidzemes un Latgales plānošanas reģionu ES struktūrfondu informācijas centriem.

Šo semināru ietvaros speciālisti iepazīstinās potenciālos projektu iesniedzējus ar konkursa nosacījumiem, tai skaitā ar atjaunojamo energoresursu tehnoloģijām, projekta iesnieguma sagatavošanas jautājumiem un projekta ieviešanas pamatnosacījumiem.

Pirmais seminārs notiks š.g. 5.oktobrī plkst. 10:00 Rīgā, VARAM (Peldu ielā 25, 409.telpā). Lai piedalītos šajā seminārā un saņemtu izdales materiālus, aicinām interesentus iepriekš pieteikt savu dalību līdz š.g. 4.oktobra plkst. 14.00, nosūtot informāciju par savu vārdu, uzvārdu, organizāciju, e-pastu un tālruņa numuru uz e-pastu: Ilze.Trusinska@varam.gov.lv.

Nākamie semināri plānoti 6.oktobrī Kurzemē, 11.oktobrī Vidzemē, 12.oktobrī Zemgalē un 18.oktobrī Latgalē, kā arī atkārtots seminārs 31.oktobrī Rīgā.

Ar konkursa nolikumu un vadlīnijām projektu iesniedzējiem ir iespējams iepazīties šeit

Linda Tilta
Sabiedrības informēšanas nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr.: 67026582
E-pasts: prese@varam.gov.lv
http://twitter.com/VARAM_Latvija

Pievienotie faili:
 
Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 26.02.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/darbibas_veidi/KPFI/