Drukāt
02.04.2012
Notiks seminārs par iespējām saņemt finansiālu atbalstu elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai

Ceturtdien, šā gada 12. aprīlī plkst. 14:00 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (turpmāk -VARAM), Peldu ielā 25, 409.telpā notiks informatīvs seminārs potenciālajiem projektu iesniedzējiem par iespējām saņemt finansiālu atbalstu elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai Latvijā.

To paredz šobrīd izstrādes stadijā un šā gada 22.martā Valsts sekretāru sanāksmē VARAM izsludinātais noteikumu projekts „Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (turpmāk – KPFI) finansēto projektu atklāta konkursa „Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai” nolikums” (turpmāk – noteikumu projekts) .

Seminārā plānots informēt par KPFI atklāta konkursa „Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts elektromobiļu un to uzlādes infrastruktūras ieviešanai” noteiktajiem pamatnosacījumiem finansiāla atbalsta saņemšanai elektromobilitātes ieviešanas iespējām Latvijā, kā arī tiks sniegtas atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem par šī konkursa norisi.

Par dalību informatīvajā seminārā aicinām pieteikties līdz š.g. 11.aprīlim plkst. 16:00, nosūtot informāciju ar savu vārdu, uzvārdu, organizāciju un e-pasta adresi uz e-pastu: Liene.Voroncova@varam.gov.lv

Ar noteikumu projektu var iepazīties šeit.  Savukārt semināra darba kārtība ir pieejama šeit.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas
Sabiedrības informēšanas nodaļa
Tālrunis: 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv
http://twitter.com/VARAM_Latvija 

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 28.01.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/darbibas_veidi/KPFI/