Drukāt
Biežāk uzdotie jautājumi par ES fondiem un citiem finanšu instrumentiem

1. Vai šobrīd ir pieejams kāds finansiāls atbalsts ēku energoefektivitātes uzlabošanai?

Lai uzlabotu ēku energoefektivitāti, šobrīd Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina Latvijā reģistrētus komersantus un kultūras, ārstniecības un izglītības iestādes iesniegt savus projekta iesniegumus Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansēto projektu atklātā konkursā „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai, 3.kārta”.

KPFI finansiālam atbalstam var pieteikties līdz 2013.gada 22.augustam (ieskaitot).

Konkursa ietvaros paredzēts sniegt finansiālu atbalstu tiem, kuri iecerējuši veikt pāreju no fosilām energoresursu izmantojošām tehnoloģijām uz tādām, kurās izmanto atjaunojamos energoresursus, uzlabojot komersantu ražošanas tehnoloģiskās iekārtas vai nomainot tās ar jaunām ražošanas tehnoloģiskām iekārtām un uzlabojot ēku energoefektivitāti.

Plašāka informācija VARAM mājaslapas /lat/darbibas_veidi/KPFI/projekti/ sadaļā „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai III kārta”.

2. Vai šobrīd ir pieejams Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansiāls atbalsts mājsaimniecībām?

Šobrīd šāds finansiāls atbalsts mājsaimniecībām nav pieejams.

3. Kādus Eiropas Savienības fondus, programmas un citus finanšu instrumentus administrē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija?

Plašāk par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārziņā esošajiem finanšu instrumentiem var lasīt /lat/fondi/.

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 07.07.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/buj/