Drukāt
02.11.2015
K.Gerhards Aucē atklās pirmo no 66 Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem Latvijā

Trešdien, 2015.gada 4.novembrī, plkst. 11:00, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards Aucē svinīgi atklās pirmo no 66 Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centriem. Turpmāk Latvijas novadu iedzīvotāji savas pašvaldības un noteiktus valsts pakalpojumus varēs saņemt vienkopus – ātrāk, ērtāk, izdevīgāk!

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, īstenojot Eiropas mērogā viedu un inovatīvu pieeju publisko pakalpojumu sniegšanā, līdz šī gada beigām Latvijā atklās 66 Valsts un pašvaldības vienotos klientu apkalpošanas centrus.

Ministrs K.Gerhards uzsver: “Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru izveide ir mērķtiecīgs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas virzītās politikas rezultāts, lai iedzīvotājiem padarītu ērtāku un pieejamāku publisko pakalpojumu saņemšanu.  Esmu gandarīts, ka Latvija, pilnveidojot iedzīvotājiem un uzņēmējiem iespējas saņemt publiskos pakalpojumus, ir paraugs arī daudzām Eiropas valstīm.”

Auces Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centra atklāšanas pasākumā piedalīsies vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Auces novada domes priekšsēdētājs un Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēža vietnieks Gints Kaminskis, kā arī Auces Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra vadītājas vietniece Dace Stauģe.

Pasākuma laikā klātesošie tiks iepazīstināti ar šajā centrā pieejamajiem publiskajiem pakalpojumiem un Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru tīkla izveides koncepciju visā Latvijā.

Pasākuma norises vieta: Auces Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Auces novada domes ēkas 1.stāvā, Jelgavas ielā 1.

Žurnālistiem tiks nodrošināts transports. Lūdzam pieteikt savu dalību pasākumā līdz 3.novembra plkst.12:00, zvanot pa tālruni 29556280 vai elektroniski zane@ekomedia.lv

Informācijai:
Zane Onkele, VPVKAC komunikāciju konsultante
Tel.29556280, e-pasts: zane@ekomedia.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 04.06.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/