Drukāt
10.02.2016
VARAM aicina piedalīties seminārā par E-iespējām pašvaldībās

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) aicina piedalīties seminārā “E-iespējas pašvaldībās”, kas notiks 2016. gada 10. un 11. martā. Semināri notiks E-prasmju nedēļa 2016* laikā, VARAM, Peldu ielā 25, 409. telpā plkst. 10:30.

Pēc sabiedriskās domas aptauju rezultātiem, ko VARAM veic divas reizes gadā, ir vērojams, ka liela daļa iedzīvotāju ar iestādēm vēlas sazināties elektroniski. Šī semināra mērķis ir sekmēt saziņas iespējas - ar iedzīvotājiem, valsti un pašvaldību e-vidē, kā arī kopumā veicinās digitālās ekonomikas attīstību.

Semināra laikā pašvaldību darbiniekiem, sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem, namīpašumu apsaimniekotājiem, pašvaldību iestāžu darbiniekiem un būvvalžu pārstāvjiem tiks sniegta iespēja izprast elektronisko pakalpojumu pieejamību, droša elektroniskā paraksta lietošanu un datorlietošanas drošību.

Pasākumā plānots demonstrēt droša elektroniskā paraksta lietošanu, skaidrot juridiskos aspektus un informēt par iespējām, kā komunicēt ar iedzīvotājiem un sadarbības partneriem, izmantojot minēto informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (turpmāk – IKT) rīku. Vienlaikus Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija (CERT) skaidros riskus un to novēršanas iespējas darbā ar IKT.

Tā kā vietu skaits semināros ir ierobežots, interesentiem līdz 2016. gada 4. martam lūgums reģistrēties VARAM mājas lapā, aizpildot tiešsaistes formu.

Ar semināra darba kārtību variet iepazīties šeit!

Semināru norisi plānots pārraidīt arī tiešsaistē E-prasmju nedēļas mājas lapā.

Papildus jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Santu Sīpolu, rakstot e-pastu: santa.sipola@varam.gov.lv vai zvanot par tālruni: 67026932.

* VARAM sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju 2016. gadā no 7. līdz 11. martam rīko E-prasmju nedēļu Latvijā (Get online week). E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas e-Skills for Jobs 2016 un European Get Online week 2016 laikā.

Laura Jansone
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tel.+371 67026418
E-pasts: prese@varam.gov.lv 
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 02.06.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/