Drukāt
29.03.2016
Valdība atbalsta vienotu kārtību valsts finansējuma piešķiršanai pašvaldībām Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru uzturēšanai

Otrdien, 2016.gada 29.martā, valdība apstiprināja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izstrādāto kārtību, kādā pašvaldībām 2016. gadā tiek piešķirta valsts budžeta dotācija Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) tīkla uzturēšanai.

Aptirpinātā kārtība paredz finansējuma sadales principus, lai nodrošinātu 2015.gadā izveidotā Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru tīkla uzturēšanu. Pamatojoties uz piešķirto valsts budžeta dotācijas apmēru, kas ir 517,6 tūkstoši eiro, 2016. gadā tiks nodrošināta 56 novadu un 3 reģionālās nozīmes vienoto klientu apkalpošanas centru darbība.

Atgādinām, ka VPVKAC tīkla izveidošanas mērķis ir nodrošināt iespējas Latvijas novadu iedzīvotājiem un uzņēmējiem savas pašvaldības un noteiktus valsts publiskos pakalpojumus saņemt vienkopus – ātrāk, ērtāk, izdevīgāk!

Plašāka informācija par VPVKAC un tajos pieejamajiem valsts un pašvaldības publiskajiem pakalpojumiem ir pieejama https://www.latvija.lv/pakalpojumucentri   

Kristīne Kļaveniece
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tel. 67026533
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 08.07.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/