Drukāt
14.04.2016
Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu trešais numurs

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 3.numurs. Šogad portālam aprit 10 gadi, un Latvija.lv e-ziņas tiek veidotas, lai informētu un veicinātu sabiedrības interesi e-pakalpojumu lietošanā, kā arī iepazīstinātu ar Latvija.lv jaunumiem un statistiku.

Latvija.lv e-ziņu 3. numurā lasāmas publikācijas par VRAA aktivitātēm, tiekoties ar portāla lietotājiem Valmierā, Kauguros, Stopiņu novadā un Rīgā. Izdevums iepazīstina ar jaunāko statistiku un marta populārākajiem e-pakalpojumiem, kā arī sniedz atbildes uz portāla lietotāju jautājumiem par dzīvesvietas deklarēšanu, bērnu pabalstiem un laulības šķiršanas apliecības kopijām. Šajā numurā uzmanība pievērsta e-pakalpojumiem, kas palīdz nokārtot dažādas ģimenes lietas. Par šo tēmu publicēta arī infografika „Paveic ģimenes lietas Latvija.lv, neizejot no mājas!”

Latvija.lv e-ziņas iznāk reizi mēnesī un elektroniskā formātā pieejamas VRAA mājas lapā http://www.vraa.gov.lv/lv/latvijalv/e-zinas/

Informācijai:

Portāls Latvija.lv savu darbību sāka 2006.gada 3.augustā kā Latvijas valsti reprezentējoša vietne, kurā bija pieejama informācija par valsts iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem un saites uz valsts iestāžu mājas lapām. Desmit gados portāls kļuvis par nozīmīgu valsts un pašvaldību pakalpojumu, t.sk. e-pakalpojumu, sniegšanas platformu. Šobrīd portālā Latvija.lv pieejami vairāk nekā 460 e-pakalpojumi un 2260 publisko pakalpojumu apraksti.

Informāciju sagatavoja:
VRAA Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67079041
E-pasts: prese@vraa.gv.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 04.06.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/