Drukāt
30.06.2016
Balvos un Smiltenē atklās reģionālās nozīmes Valsts un pašvaldību vienotos klientu apkalpošanas centrus
Piektdien, 2016. gada 1. jūlijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jautājumos Edmunds Beļskis atklās reģionālās nozīmes Valsts un pašvaldību vienotos klientu apkalpošanas centrus (VPVKAC) Smiltenē un Balvos.
Turpmāk Balvu iedzīvotāji un uzņēmēji VPVKAC varēs pieteikt gan Balvu pašvaldības, gan Valsts zemes dienesta un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pakalpojumus. Savukārt Smiltenes iedzīvotāji un uzņēmēji VPVKAC varēs pieteikt ne tikai Smiltenes pašvaldības, gan bet arī Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts zemes dienesta un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pakalpojumus. 

Gan Balvu, gan Smiltenes VPVKAC apmeklētāji varēs saņemt informāciju par Lauku atbalsta dienesta, Nodarbinātības valsts aģentūras, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Uzņēmumu reģistra, Valsts darba inspekcijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts zemes dienesta un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pakalpojumiem. 

Vienlaikus šajos VPVKAC būs iespēja saņemt konsultāciju un praktisku palīdzību darbā ar datoru, internetu, e-ID kartes lasītāju un e-pakalpojumu lietošanu. 

 E.Beļskis uzsver: „Šobrīd visā Latvijā ciešā ministrijas un pašvaldību sadarbības rezultātā esam izveidojuši jau 56 novada nozīmes un 1 reģionālās nozīmes VPVKAC. Šāda pašvaldības un valsts pakalpojumu pieejamība ir radījusi iespējas visiem Latvijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem, neatkarīgi no viņu fiziskās un juridiskās adreses, saņemt vienkopus publiskos pakalpojumus – ātrāk, ērtāk, izdevīgāk! Aicinu iedzīvotājus un uzņēmējus izmantot klientu apkalpošanas centru sniegtās iespējas un to darbinieku zināšanas, lai pilnveidotu savas prasmes aktīvākai un ērtākai e-pakalpojumu izmantošanai internetā.”

Informāciju par tuvāko VPVKAC iespējams iegūt https://www.latvija.lv/pakalpojumucentri 
Kristīne Kļaveniece 
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja 
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija 
Tel.67026533 
E-pasts: prese@varam.gov.lv 
Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 30.05.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/