Drukāt
19.09.2016
Atklāj kampaņu “Dienas bez rindām” – nāc un uzzini visu par un ap e-pakalpojumiem!

Pirmdien, 2016.gada 19.septembrī Rīgā pie tirdzniecības centra Origo tika atklāta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) organizētā kampaņa “Dienas bez rindām”. Tās laikā līdz 23.septembrim ikviens interesents varēs saņemt konsultācijas par e-pakalpojumu lietošanu. Kampaņas laikā konsultācijas sniegs vairāk kā  80 valsts un pašvaldību iestādes, kopumā 400 vietās.

Kampaņas atklāšanas teltī visas dienas garumā līdz pat plkst. 16:00 ikviens interesents var uzzināt vairāk par dažādiem valsts un pašvaldību e-pakalpojumiem. E-teltī klātienē var uzdot jautājumus VARAM, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Valsts ieņēmumu dienesta un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) speciālistiem, kā arī saņemt praktisku palīdzību pirmajiem soļiem e-pakalpojumu saņemšanā. VRAA, kas portāla www.latvija.lv lietotājiem katru dienu darba laikā sniedz konsultācijas elektroniski (portals@vraa.gov.lv) vai telefoniski (67502757), kampaņas laikā papildus gatavos statistiku par e-pakalpojumu izmantošanu.

VARAM valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jautājumos Edmunds Beļskis, atklājot kampaņu aicināja ikvienu saziņā ar valsti un pašvaldībām izmantot e-pakalpojumus, tādējādi taupot gan laika, gan finanšu resursus: “E-pakalpojumu izmantošana ir ātrs un ērts veids kā saņemt sev interesējošos pakalpojumus. Papildus tā ir lieliska iespēja uzlabot savu dzīves kvalitāti, ietaupīto laiku izmantojot tikšanām ar draugiem vai pavadot laiku ar ģimeni un bērniem.

Praktiska palīdzība un iedrošinājums ir efektīvākais veids ieradumu maiņai un e-pakalpojumu apguvei. Tāpēc valsts un pašvaldību iestādes jau trešo reizi ir apvienojušas spēkus tiešā konsultāciju sniegšanā un aicina iedzīvotājus piedalīties kampaņā “Dienas bez rindām”.

Šobrīd Latvijā pieejami vairāk kā 480 e-pakalpojumi un darbs pie to attīstības turpinās. E-pakalpojumus var saņemt portālā www.latvija.lv, iestāžu tīmekļu vietnēs. Lai izmantotu e-pakalpojumus, kuriem nepieciešama lietotāja identificēšana, var izmantot internetbanku datus vai eID karti.

Informāciju par kampaņā iesaistītajiem partneriem meklējiet šeit 

Kristīne Kļaveniece
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tel. 67026533
E-pasts: prese@varam.gov.lv


Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 07.07.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/