Drukāt
05.10.2016
K. Gerhards: darīsim visu, lai uzņēmēji varētu efektīvāk izmantot elektroniskos pakalpojumus

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards trešdien, 2016.gada 5.oktobrī tikās ar ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu, lai pārrunātu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju efektīvāku izmantošanu valsts pārvaldē un privātajā sektorā.

„Runājot par Latvijas virzību uz digitālo ekonomiku, mums ir visi tam nepieciešamie priekšnosacījumi - viens no ātrākajiem internetiem pasaulē un moderna IT infrastruktūra. Veicot valsts pārvaldes sniegto pakalpojumu digitalizāciju, mēs panāktu vēl lielāku tās darba efektivitāti, atvieglojot darbu gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem, kuri daudzus pakalpojumus varētu saņemt elektroniskajā vidē, tādā veidā taupot laiku un resursus,” norādīja Gerhards. 

Apspriežot jauno Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) plānošanas periodu, K. Gerhards uzslavēja Ekonomikas ministrijas padotībā esošās Centrālās statistikas pārvaldi, kuras izstrādātais un iesniegtais ERAF struktūrfondu finansētais valsts iestāžu oficiālais statistikas portāla projekts tika apstiprināts šīs nedēļas Ministru kabineta sēdē.


Oskars Vizbulis
Ministra padomnieks
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tel. 67026463
E-pasts: Oskars.Vizbulis@varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 28.03.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/