Drukāt
VARAM un citas valsts pārvaldes iestādes izstādē Rīga Comm 2016 iepazīstinās ar valsts e-pakalpojumiem
2016.gada 20. un 21. oktobrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) un Valsts ieņēmuma dienests (VID) piedalīsies starptautiskajā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstādē Riga Comm 2016. Aicinām ikvienu interesentu stendā „Valsts e-iespējas” iepazīties ar valsts piedāvātajiem e-pakalpojumiem.
Izstādes laikā VARAM darbinieki iepazīstinās ar portāla www.latvija.lv sniegtajām iespējām. Latvija.lv ir veidots kā visu Latvijas valsts un pašvaldību iestāžu sniegto pakalpojumu t.sk e-pakalpojumu vienotais portāls. www.latvija.lv darbojas 10 gadus, apvienojot vairāk kā 2200 valsts un pašvaldību publisko pakalpojumu aprakstus un 350 e-pakalpojumus.

PMLP eksperti sniegs informāciju par eID kartēm un to dotajām e-iespējām. Interesenti, uzrādot pasi, klātienē varēs pieteikties eID kartes saņemšanai un pārbaudīt, vai aktivizēti droša elektroniskā paraksta sertifikāti*.

Apmeklētājam būs iespējas saņemt VID pārstāvju konsultācijas un atbildes uz saviem jautājumiem. VID pārstāvji demonstrēs, kā darbojas VID Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS), kā notiek dokumentu iesniegšana šajā sistēmā un kādu informāciju iespējams iegūt no EDS pārskatiem un VID mājas lapas (www.vid.gov.lv).

Starptautiskā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstāde Riga Comm notiek piekto reizi. Izstādes mērķis ir veicināt modernizāciju uzņēmumos, organizācijās, valsts un pašvaldību iestādēs, lai to darbs būtu efektīvāks. Riga Comm tiek demonstrēti gada nozīmīgākie digitālie jaunumi. Pasākums notiks starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala.

* Šo darbību veikšanai nepieciešama pase un/vai eID.

  

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026905
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 02.06.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/