Drukāt
27.12.2016
Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu novembra numurs

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis valsts pārvaldes pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 11. numurs.

Jaunajā e-ziņu numurā apkopota informācija par nozīmīgākajiem novembra notikumiem – VRAA saņēma ikgadējo Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas balvu “Platīna pele 2016”; portāla Latvija.lv e-pakalpojumā “E-iesniegums VSAA pakalpojumiem” pieejams 21 iesniegums elektroniskā formātā; iestājoties 2017. gadam, aktuālāks kļūs e-pakalpojums “Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē”. E-ziņas informē par šī e-pakalpojuma priekšrocībām.

Kā liecina izdevumā publicētā statistika, portāla lietotāji arvien vairāk izmanto e-pakalpojumus – Latvija.lv unikālo lietotāju skaits gada laikā pieaudzis par vairāk nekā 100 tūkstošiem.  E-ziņu lasītāji var iepazīties arī ar 15 populārākajiem novembra e-pakalpojumiem, autentifikāciju un maksājumu skaitu, kā arī atbildēm uz lietotāju jautājumiem.  

Latvija.lv e-ziņas iznāk reizi mēnesī un elektroniskā formātā pieejamas VRAA mājas lapā http://www.vraa.gov.lv/lv/latvijalv/e-zinas/

Šobrīd portālā Latvija.lv pieejami 488 e-pakalpojumi un 2467 publisko pakalpojumu apraksti.

Informācijai:

Portāla Latvija.lv darbību un statusu nosaka Valsts pārvaldes iekārtas likuma 100.pants: „Valsts pārvaldes pakalpojumu portāls ir tīmekļa vietne, kas vienuviet nodrošina valsts pārvaldes pakalpojumu un ar tiem saistītās informācijas pieejamību privātpersonām un valsts pārvaldei, piekļuvi e-pakalpojumiem un elektronisko saziņu starp privātpersonām un valsts pārvaldi. Valsts pārvaldes pakalpojumu portāla tīmekļa vietnes adrese ir https://www.latvija.lv.”

Informāciju sagatavoja:
Valsts reģionālās attīstības aģentūra
Daina Šulca
Eksperte komunikāciju jautājumos
Tālr.: 67079041
E-pasts: prese@vraa.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 21.01.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/