Drukāt
Pieteikšanās 2017. gada (oktobra, novembra) Reģionālajiem semināriem ” Zaļā iepirkuma piemērošana pašvaldību publiskajos iepirkumos”

VARAM aicina uz 2017. gada semināru ciklu reģionos par Zaļā iepirkuma piemērošanu pašvaldību publiskajos iepirkumos!

 

Lai mazinātu ietekmi uz vidi un veicinātu videi draudzīgu preču un pakalpojumu īpatsvara pieaugumu, 2017.gadā Latvijas normatīvajā regulējumā stājušās spēkā būtiskas izmaiņas publisko iepirkumu jomā, ietverot zaļā iepirkuma principus.

Lai sniegtu atbalstu pašvaldību iepirkumu speciālistiem un uzņēmējiem Zaļā publiskā iepirkuma (ZPI) piemērošanā un skaidrotu 2017. gada 20. jūnija Ministru kabineta noteikumu ”Prasības zaļajam publiskajam iepirkumam un to piemērošanas kārtība” (ZPI noteikumi) piemērošanu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) organizē semināru ciklu “Zaļā iepirkuma piemērošana pašvaldību publiskajos iepirkumos”. Katrā no tiem varēs iegūt ieteikumus iepirkumu dokumentācijas sagatavošanā, lai nodrošinātu atbilstību ZPI noteikumiem. Semināri tiek organizēti sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju, projektu GreenS, Rīgas plānošanas reģionu, kā arī citiem piesaistītajiem ekspertiem. Apmeklētāji varēs iepazīties ar metodiskiem materiāliem, biežāk uzdotajiem jautājumiem un sniegtajām atbildēm tiesību aktu piemērošanā, kā arī tematiskajās sesijās padziļināti diskutēt par ZPI piemērošanu pārtikas un ēdināšanas pakalpojumu, būvniecības, kā arī apgaismojuma ierīkošanas iepirkumos.

Kopā plānoti 5 semināri dažādās Latvijas pilsētās. Semināros aicināti piedalīties valsts un pašvaldību un to institūciju iepirkumu speciālisti, kā arī uzņēmēji, kuri saredz iespēju attīstīt piedāvājumu ZPI jomā.

Dalība semināros ir bez maksas. Tā kā vietu skaits pasākumos ir ierobežots, lai pieteiktos, izmantojiet semināriem izveidotās reģistrācijas formas.

Plānotie semināri:

  • 11. oktobrī, Jaunjelgavā;
  • 25. oktobrī, Pāvilostā;
  • 1. novembrī, Balvos;
  • 2. novembrī Smiltenē;
  • 13. novembrī, Rīgā.

Pieteikšanās formas 2017. gada Reģionāliem semināriem  „Zaļā iepirkuma piemērošana pašvaldību publiskajos iepirkumos”

 

Papildus informāciju, apmeklējiet VARAM tīmekļa vietni vai rakstiet savu jautājumu uz e-pasta adresi zpi@varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 17.10.2018
http://www.varam.gov.lv/lat/darbibas_veidi/zalais_publiskais_iepirkums/