Drukāt
24.10.2017
J.Eglīts Telekomunikāciju padomē Luksemburgā pārstāvēs Latvijas intereses

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts 2017.gada 24.oktobrī pārstāvēs Latvijas intereses Eiropas Savienības (ES) Telekomunikāciju ministru padomes (Telekomunikāciju padome) sanāksmē Luksemburgā.

Telekomunikāciju ministru padomē plānotas politikas debates par Digitālā vienotā tirgus stratēģijas īstenošanu un jauno kiberdrošības pakotni pēc oktobra Eiropadomes sanāksmes un Tallinas Digitālā samita 2017.gada 29.septembrī. Padomes dienā plānota arī neformāla ministru pusdienu diskusija par 5G attīstības jautājumiem.

Latvija atbalsta nepieciešamību pēc vērienīga digitāla redzējuma Eiropai, nepieciešamību adaptēties dzīvei un darbam digitālā laikmetā, veicinot digitālas, kiberdrošas ekonomikas izaugsmi un investējot pasaules līmeņa infrastruktūras izveidē. Latvija atbalstīs sadarbību ES līmenī, lai stiprinātu ES kopējo kiberdrošības līmeni un Eiropā izveidotu vienotu kibertelpu. Prezidentūra informēs Padomes dalībniekus par veicamiem pasākumiem nākamās paaudzes savienojamības nodrošināšanai, kā arī par Ministru deklarāciju par elektronisko pārvaldi un Austrumu Partnerības Digitālo ministru deklarāciju, kuras tika parakstītas oktobra sākumā Tallinā.

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Tālr. 67026533
E-pasts: prese@varam.gov.lv
www.varam.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 30.05.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/