Drukāt
24.04.2006
Aicinājums uz preses konferenci: Nākotnes klimata pārmaiņu politika Baltijas valstīs: Raugoties tālāk par 2012. gadu
Šī gada 25. -26. aprīlī, viesnīcā Lielupe, Jūrmalā notiks starptautisks seminārs par turpmāko ES klimata pārmaiņu politiku, kurā piedalīsies Baltijas valstu un Eiropas Komisijas augsta līmeņa pārstāvji.
Tādēļ vides ministrs Raimonds Vējonis aicina Jūs uz preses konferenci, kas notiks semināra atklāšanas dienā, 25. aprīlī plkst. 11:00 – 11:30.

Seminārs ir otrais no virknes Eiropas Komisijas sponsorēto pasākumu, kuru mērķis ir veicināt iesaistīto pušu un politikas veidotāju dialogu par šiem ārkārtīgi svarīgajiem jautājumiem jaunajās dalībvalstīs, paplašināšanās valstīs un kandidātvalstīs. Starptautisko semināru „Nākotnes klimata pārmaiņu politika Baltijas valstīs: Raugoties tālāk par 2012. gadu” organizē Ecologic - Starptautiskās un Eiropas Vides politikas institūts (Berlīne) sadarbībā ar Ilgtspējīgas Attīstības institūtu (ISD), Varšava, Amsterdamas Brīvās universitātes Vides Pētījumu Institūtu (IVM), Starptautisko Vides tiesību un attīstības fondu (FIELD), Londona, Vācijas Ekonomiskās pētniecības institūtu (DIW), Berlīne, kā ar ekspertu sadarbības tīklu un LR Vides ministriju. Konferences programma:

http://www.ecologic-events.de/climate2012/riga/programme.htm

Transports uz preses konferenci gaidīs Jūs pie Vides ministrijas plkst. 10:00 un pēc preses konferences nogādās Jūs atpakaļ Rīgā. Ja vēlaties izmantot piedāvāto transportu, pasākuma organizatori lūdz Jūs pieteikties pa tālruni 7026533 līdz pirmdienas, 24. aprīļa plkst. 17.


Vides ministrijas
Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 7026418
E-pasts: prese@vidm.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 04.06.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/