Drukāt
23.01.2007
Vides ministrs aicina sabiedrību paust savu viedokli par Vācijas – Krievijas plānotā gāzes vada būvniecību Baltijas jūrā

Iedzīvotāji un mediju pārstāvji ir laipni aicināti uz sabiedriskās apspriešanas sanāksmi par Baltijas jūrā plānotā gāzes vada celtniecību no Krievijas uz Vāciju, kas notiks š.g. 24. janvārī (trešdiena) plkst. 15:00 Vides ministrijas konferenču zālē (4. stāvā, 409. telpā).

„Kā zināms, Krievija un Vācija jauno gāzes vadu plāno izbūvēt Baltijas jūras gultnē, tāpēc tā būvniecība un ekspluatācija neapšaubāmi var ietekmēt vides stāvokli Baltijas jūrā. Ņemot vērā celtniecības projekta realizācijas un gāzes vada ekspluatācijas laikā iespējamos vides riskus, aicinu ieinteresētās institūcijas un sabiedrības pārstāvjus aktīvi piedalīties šajā sabiedriskajā apspriešanā un paust savu viedokli par šo projektu Baltijas jūrā,” uzsver vides ministrs Raimonds Vējonis.

Plašāk ar Krievijas – Vācijas plānotā gāzes vada celtniecības ierosinātāja – uzņēmuma „Nord-Stream AG” – projekta dokumentāciju var iepazīties Vides pārraudzības valsts birojā Rīgā,, Rūpniecības ielā 23, LV-1045 (tālrunis 7770801), kā arī uzņēmuma „Nord-Stream AG” mājas lapā internetā http://www.nord-stream.com/eng/press/ Komentāri par šo projektu Vides pārraudzības valsts birojam nosūtāmi līdz 2007. gada 5. februārim.

 

Kristīne Barševska
Vides ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītājas p.i.
Tālr.: 7026533 / 6417267
E-pasts: prese@vidm.gov.lv

Dokuments izdrukāts no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas mājas lapas 27.05.2020
http://www.varam.gov.lv/lat/aktual/preses_relizes/