Par ministriju
Kontakti
Prezidentūra Eiropas Savienības Padomē
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
VARAM mājas lapā Jūs varat izvēlēties gadalaiku atbilstoši savam noskaņojumam!
 
 

VARAM un Vide izglītības fonds noslēdz memorandu par ciešāku sadarbību sabiedrības vides apziņas veidošanā

Piektdien, 2016. gada 22. janvārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM)  valsts sekretāra pienākumu izpildītāja Elita Turka un Vides izglītības fonda (VIF) valdes loceklis Jānis Ulme noslēdza sadarbības memorandu ar mērķi nodrošināt un veicināt augsta līmeņa vides apziņu Latvijas sabiedrībā, kā arī palielināt sabiedrības izpratni par vides aizsardzību un popularizēt videi draudzīgu rīcību.

Aicinām novadu pašvaldības iesniegt projektu idejas ieguldījumiem uzņēmējdarbībai nozīmīgā infrastruktūrā

Aicinām novadu pašvaldības līdz 2016. gada 16. februārim (ieskaitot) iesniegt projektu idejas Eiropas Savienības fondu finansējumam ar mērķi veikt ieguldījumus uzņēmējdarbībai nepieciešamās publiskās infrastruktūras un industriālo pieslēgumu izveidei. Šādu projektu īstenošanas rezultātā ilgtermiņā pašvaldībās tiks piesaistītas komersantu investīcijas un radītas papildu darbavietas privātajā sektorā, palielinot ekonomisko aktivitāti un nodarbinātību reģionos.

Aicinām pašvaldības pieteikties projektu konkursam EK iniciatīvā - Pilsētu inovatīvās darbības

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina Latvijas pašvaldības pieteikties izsludinātajam pirmajam projektu konkursam Eiropas Komisijas (EK) iniciatīvā - Pilsētu inovatīvās darbības (Urban Innovative Actions).

 
05.02.2016  

Pie kādas Talsu iedzīvotājas mājās šodien ieradusies nezināma persona, kura, uzdodoties par Valsts vides dienesta (VVD) darbinieku, piedāvājis sievietei veikt bezmaksas dzeramā ūdens kvalitātes testu. VVD aicina iedzīvotājus neatsaukties šādiem piedāvājumiem, jo dienests neveic dzeramā ūdens kvalitātes mērījumus.

 
 
05.02.2016  

2016. gada 18. februārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina ikvienu interesentu uz Valsts ilgtermiņa tematiskā plānojuma Baltijas jūras piekrastei projekta (turpmāk – Piekrastes plānojums) izstrādes noslēguma semināru.

 
 
05.02.2016  

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kā Eiropas teritoriālās sadarbības projektu Finanšu kontroles institūcija 2016. gada 4. februārī organizēja semināru par Centrālās Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmas projektu īstenošanas un pārskatu sagatavošanas prasībām Eiropas Savienības Strukturālo un investīciju fondu mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” 2014. - 2020. gada plānošanas periodā.

 
 
05.02.2016  

Projekta “LIFE Ekosistēmu pakalpojumi” pārstāvji no Dabas aizsardzības pārvaldes un Saulkrastu novada pašvaldības š.g. 4. februārī ar savu lasījumu "Prototipa – Dabas dizaina parka izveides metodoloģija Saulkrastos" piedalījās Latvijas Universitātes (LU) 74. konferencē. Lasījums par Dabas dizaina parku tika prezentēts sekcijas sēdē "Telpiskā plānošana un attīstība".

 
 
05.02.2016  
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē piektdien, 2016.gada 5.februārī, informēja pašvaldības par jau drīzumā pieejamo Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu projektiem, kuru mērķis ir uzņēmējdarbībai nozīmīgas infrastruktūras attīstīšana un kas tiks realizēti Latgalē un Alūksnē.
 
05.02.2016 
05.02.2016 
04.02.2016 
04.02.2016 
03.02.2016 
 
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Publisko pakalpojumu sistēmas pilnveide
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Ūdeņu pārvaldība
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
08.02.2016
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta