Par ministriju
Kontakti
Prezidentūra Eiropas Savienības Padomē
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
 
 
VARAM mājas lapā Jūs varat izvēlēties gadalaiku atbilstoši savam noskaņojumam!
 
 

Gerhards: pašvaldību apvienošana ļaus novadiem attīstīties līdzsvarotāk

Latvijā viena no būtiskām problēmām ir samērā lielais to pašvaldību skaits, kurām ir nepietiekoša nodokļu ieņēmumu bāze, un kas nespēj pastāvīgi realizēt savas ar likumu noteiktās autonomās funkcijas – šo problēmu var atrisināt tikai pašvaldību apvienošana, uzsver vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards.

Koalīcijas sadarbības padomē iesniedz priekšlikumus par jaunu Administratīvi teritoriālo reformu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) iesniegusi Koalīcijas sadarbības padomei izvērtēšanai jaunu Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) koncepciju.

Infografika: Bērnudārzu pieejamība Latvijā - paveiktais un plānotais

Infografiku var lejuplādēt šeit!

Animēts video aplūkojams šeit!

 
05.10.2015  

Jūras zvejas kontroles pasākumu nodrošināšanai Valsts vides dienests (VVD) ar Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) atbalstu plāno iegādāties piecus bezpilota lidaparātus jeb dronus un apmācīt inspektorus to lietošanā. VVD lidaparātus pielietos cīņā ar maluzvejniekiem veicot valsts zvejas inspekcijas Baltijas jūrā un tās piekrastē. Vajadzības gadījumā droni palīdzēs fiksēt dažādus vides piesārņojuma avotus.

 
 
05.10.2015  

Sestdien, 2015. gada 10. oktobrī Salacgrīvā notiks Nēģu diena, kuras ietvaros Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centrs “Ziemeļvidzeme” aicina doties pirmajā dabas pētnieku pārgājienā, lai izzinātu un iepazītu piekrastē atrodamās gliemeņu čaulas, jūras zīles, noteiktu putnu sugas, un aļģes – zaļaļģes, brūnaļģes, sārtaļģes u.c.

 
 
05.10.2015  

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards šonedēļ ieplānojis tikties ar sociālajiem partneriem, lai uzsāktu plašākas diskusijas par sagatavotajiem priekšlikumiem administratīvi teritoriālā iedalījuma pilnveidošanai, t.i., jauno Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) koncepciju.

 
05.10.2015  

Valsts pārvaldes atvērto durvju dienu ietvaros šī gada 6. oktobrī Valsts vides dienesta (VVD) Rēzeknes reģionālās vides pārvaldes (Rēzeknes RVP) telpās notiks tikšanās ar Rēzeknes Augstskolas 3. un 4. kursa vides inženierzinātnes studentiem. Jaunieši kopā ar pārvaldes speciālistiem diskutēs par VVD darbu, kā arī mērīs smaku koncentrāciju un gaisa piesārņojumu sadzīves atkritumu poligonā „Križevniki” ar jaunās mobilās laboratorijas palīdzību.

 
 
05.10.2015  

2015. gada 7. oktobrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina profesionāļus un iestāžu vadītājus uz e-pakalpojumu domnīcu „Septiņas pēdas zem ķīļa”. Tās mērķis ir dalīties pieredzē, kas iegūta izstrādājot e-pakalpojumus, un atklāt zemūdens akmeņus. Tādējādi iestādes, kas plāno izstrādāt vai pilnveidot savus e-pakalpojumus, gūs noderīgas atziņas, kā to darīt klientiem draudzīgā veidā.

 
05.10.2015 
02.10.2015 
01.10.2015 
01.10.2015 
30.09.2015 
 
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Vides aizsardzība
Zaļais publiskais iepirkums
 
 


 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
05.10.2015
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta