Par ministriju
Kontakti
Prezidentūra Eiropas Savienības Padomē
Aktualitātes
Nozares politika
Normatīvie akti
Fondi un investīcijas
Valsts galvojums
Publiskais iepirkums
ES informācija
Starptautiskā sadarbība
Publikācijas un pētījumi
Sabiedrības līdzdalība
 
Padoms:
Izvēlies kādu no iesvītrotām kalendāra dienām, lai redzētu šīs dienas pasākumus!
  
VARAM mājas lapā Jūs varat izvēlēties gadalaiku atbilstoši savam noskaņojumam!
 
 

Atbalsti Latviju ES īpaši aizsargājamo teritoriju Natura 2000 konkursa finālā - nobalso!

 Latvijas pieteikums par īpaši aizsargājamā dabas teritorijas – aizsargājamo ainavu apvidus “Ādaži” apsaimniekošanu ir iekļauts pretendentu uz Eiropas Savienības īpaši aizsargājamo teritoriju vienotā tīkla Natura 2000  gada balvu vidū.

Kas ir e-paraksts un kur tas var noderēt?

Paraksti un nosūti iesniegumu vai sūdzību valsts un pašvaldību iestādēm, līgumu vai rēķinu klientam par paveikto darbu e-pastā – šie ir vien daži piemēri, kā ātri, ērti un vienkārši var nokārtot dažādas formalitātes jebkurā diennakts laikā un vietā, ja vien personai ir drošs elektroniskais paraksts.

 
30.04.2015  
2015.gada 30. aprīlī Stokholmā, Zviedrijā, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards piedalījās augsta līmeņa konferencē ”ES digitālā nākotne” (Digital future of the EU), kas notika Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē laikā.
 
30.04.2015   Aprīlī sākusies pieteikšanās kompensācijām par ierobežojumiem īpaši aizsargājamās dabas teritorijās. Dabas aizsardzības pārvalde vērš uzmanību, ka 2015. gadā un turpmākos piecus gadus līdz 2020. gadam ikgadējos atbalsta maksājumus par mežsaimnieciskās darbības ierobežojumiem mikroliegumos administrēs un izmaksās Lauku atbalsta dienests no Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļiem. Tādējādi personām, kuru īpašumā atrodas mikroliegums, šogad un turpmākos gadus jāvēršas ar iesniegumu par ikgadēja atbalsta maksājuma saņemšanu nevis Dabas aizsardzības pārvaldē, bet gan Lauku atbalsta dienestā. Šogad atbalsta iesniegums Lauku atbalsta dienestā jāiesniedz līdz 22. maijam.
 
 
30.04.2015  

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) strādājošā darba grupa secinājusi, ka dalītā atkritumu vākšanas sistēma efektīvāk sasniegs mērķi – samazināt poligonos noglabājamo apjomu un aizvien vairāk sadzīves atkritumu atgriezt pārstrādei vai izmantot enerģijas iegūšanā. Darba grupa tika izveidota ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda rīkojumu, tajā apvienojot pašvaldības, uzņēmēju un nozaru asociācijas.*

 
 
30.04.2015   Sākoties aktīvai tūrisma sezonai un palielinoties apmeklētāju plūsmai, no maija nedēļas nogalēs darbu atsāks Ķemeru nacionālā parka Informācijas centrs „Meža mājā”, Ķemeros. Tajā apmeklētāji varēs iegūt aktuālo informāciju par tūrisma piedāvājumu, atpūtas iespējām un pakalpojumiem Ķemeru nacionālā parka teritorijā, kā arī dabas izglītības aktivitātēm, pasākumiem u.tml.
 
 
29.04.2015  

Tūkstošiem grāmatu un žurnālu, vēsturiskās kartes un fotogrāfijas, kultūras maršruti ir daļa no e-pakalpojumiem jeb digitalizētā Latvijas kultūras mantojuma, kas internetā ir publiski pieejams ikvienam interesentam.

 
28.04.2015 
28.04.2015 
27.04.2015 
27.04.2015 
27.04.2015 
 
 
Dabas aizsardzība
E-pārvalde
Fondi un investīcijas
Ilgtspējīga attīstība
Klimata pārmaiņas
Pašvaldības
Reģionālā attīstība
Teritorijas attīstības plānošana
Vides aizsardzība
 
 RAIM 
Padoms:
Balso par vienu no variantiem klikšķinot uz tā, vai skaties aptaujas rezultātus.
        
Darba laiks
Pr - Pt: 8.30:17.00
VARAM adrese:
Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija
Telefons:+371 67026533
Fakss:+371 67820442
E-pasts: pasts@varam.gov.lv
     
Lapa atjaunota:
03.05.2015
 Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta